Skip to main content
32
58

SPOTKANIA MATURZYSTÓW NA TERENIE NASZEJ SZKOŁY Z PRZEDSTAWICIELAMI WYŻSZYCH UCZELNI

Wersja do wydruku

SPOTKANIA MATURZYSTÓW NA TERENIE
NASZEJ SZKOŁY
Z PRZEDSTAWICIELAMI
WYŻSZYCH UCZELNI

W dniu 30 października 2009r. tegoroczni maturzyści gościli przedstawicieli Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie.

Uczelnię reprezentowały: doradca personalny i studentka V roku politologii. Obie Panie w sposób bardzo szczegółowy omówiły wszystkie kierunki kształcenia na uczelni oraz ewentualne zawody związane z ukończeniem poszczególnych specjalności. Maturzyści w czasie prezentacji mieli okazję zweryfikowania swoich zainteresowań z typami osobowości według Hollanda, zapoznania się z proponowaną opieką socjalną i stypendialną oraz innymi możliwościami pogłębiania wiedzy np.: w kołach naukowych proponowanych przez uczelnię.

Spotkanie zakończyło się wymianą informacji pomiędzy uczniami a przedstawicielami uczelni, którzy zobowiązali się do przesłania maturzystom bezpłatnego informatora o ofercie edukacyjnej Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie.

Tekst: mgr Ewa Brachaniec Doradca Zawodowy

Content
Content