Skip to main content
32
58

Piłka plażowa

Wersja do wydruku

Piłka plażowa - I miejsce dla drużyny z naszej szkoły
16 drużyn z: Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic, Będzina i Sosnowca wzięło udział w III Zagłębiowskim Turnieju Miast Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Dziewcząt.

Na szkolnych boiskach do piłki plażowej Zespołu Szkół Usługowych w Sosnowcu przy ul. Hubala – Dobrzańskiego rozegrano kilkanaście spotkań. Dziewczęta grały w systemie brazylijskim do dwóch przegranych.

Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny I LO im W. Roździeńskiego w Sosnowcu w składzie Karolina Kmita i Izabela Kmiecik. II miejsce wywalczyły Sylwia Sarnecka i Angelika Jaworek reprezentujące ZSTiL z Sosnowca, III miejsce zdobyły Justyna Domagała i Martyna Wyrwas z IV LO im.S. Staszica z Sosnowca a IV miejsce przypadło zawodniczkom z I LO im. T. Kościuszki z Jaworzna: Magdalenie Zawiślak i Klaudii Wiecheć.

W zorganizowaniu turnieju pomógł CTL Maczki - Bór Sp. z o.o., który uzupełnił szkolne boiska piaskiem a przedstawiciele Spółki - Magdalena Siarkiewicz i Michał Fortuński - wręczyli zwycięskim drużynom upominki.


Gratulujemy!Opiekę sprawował:mgr Marek Kaczmarczyk

Content
Content