Skip to main content
32
58

Konkurs plastyczny

Wersja do wydruku

Konkurs plastyczny
"Zabytki historyczne i przyrodnicze Sosnowca i okolic"
pod hasłem
"Cudze chwalicie swego nie znacie..."
Zorganizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Sosnowcu


Zobacz nagrodzony rysunek

Zobacz zdjęcia

21stycznia 2010 roku w auli naszej szkoły odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Historyczne i przyrodnicze zabytki Sosnowca i okolic" zorganizowanego przez Oddział Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Sosnowcu z okazji Jubileuszu 50-lecia TPD w Sosnowcu, uroczyście obchodzonego w grudniu 2009 roku Zobacz zdjęcia. W spotkaniu uczestniczyli młodzi artyści sosnowieckich szkół podstawowych i gimnazjalnych wraz z opiekunami.

Młodzież naszej szkoły pod opieką mgr Haliny Gruszeckiej, mgr Doroty Lichwały i mgr Grzegorza Seweryna przygotowała program artystyczny, w którym znalazły się m.in. wiersze J.Słowackiego, piosenki oraz występy taneczne.

Dyplomy oraz nagrody – kalendarze na 2010 rok z wyróżnionymi pracami 12- artystów – wręczali zaproszeni goście : mgr Zbigniew Krzemiński- prezes OM. TPD, mgr Anna Lewandowska – wice prezes oraz mgr Anna Górecka – z Wydziału Kultury i Sztuki UM, radny Jan Bosak. Wszystkie dzieci oraz opiekunowie otrzymali dyplomy za uczestnictwo oraz pamiątkowe kalendarze.

Wśród nagrodzonych osób znalazło się 3 uczniów naszego gimnazjum :

z klasy 1a - Agnieszka Jaworska
z klasy 2a - Marta Płatek
z klasy 3a - Agnieszka Madejczyk

Wśród wyróżnionych osób znalazło się 6 uczniów naszego gimnazjum :
z klasy 3a - Aleksandra Bałazy
z klasy 2b - Patrycja Niemier
z klasy 3a - Kinga Woźniak
z klasy 2b - Patryk Gronowski
z klasy 3a - Komendarczyk Weronika
z klasy 1b - Koszczuk Sandra

Prace te zostały wykonane na zajęciach świetlicowych pod opieką
mgr Haliny Gruszeckiej oraz na zajęciach plastyki prowadzonych przez mgr Małgorzatę Pełkę.

Content
Content