Skip to main content
32
58

Bal karnawałowy dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Czeladzi

Wersja do wydruku

Źródłem radości jest
wysiłek służenia
drugiemu człowiekowi.

( Ks. Jan Twardowski )

10 lutego 2010 roku złożyli nam wizytę uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych w Czeladzi. Ten karnawał chcieliśmy zakończyć razem. I udało się. Od samego początku było miło i sympatycznie.

Pan Dyrektor Zbigniew Cecot powitał gości i otworzył bal.

Zabawę karnawałową zorganizowano w auli szkolnej, która została przystrojona serduszkami, a także kolorowymi balonami. Nasza młodzież przygotowała różne smakołyki i niespodzianki.
Muzyka od pierwszego taktu wszystkim przypadła do gustu, dlatego też tańczyli do utraty tchu oraz chętnie śpiewali. Szczególną atrakcją spotkania był konkurs karaoke oraz konkurs plastyczny na najładniejszą „Walentynkę”. Został też wybrany król i królowa balu. Dzieci ogromnie ucieszyła wizyta klowna :)

Goście oraz uczniowie ZSO bawili się wspaniale

Jeden z uczestników zabawy na koniec powiedział: Było cudnie. To najpiękniejsze podziękowania, jakie można by usłyszeć. Czyż trzeba coś dodać? Chyba tylko tyle, że z niecierpliwością czekamy na następną wizytę naszych nowych przyjaciół.
Zobacz zdjęcia

Organizatorzy:
mgr Gabriela Bartczak-Konkol, mgr Halina Gruszecka, mgr Iwona Bartyzel-Szymczyk, mgr Dorota Lichwała oraz uczniowie liceum: klasa I b i III d, gimnazjum - klasa I a , klasa I b.

Content
Content