Skip to main content
32
58

II TURNIEJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Wersja do wydruku

II TURNIEJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

26 marca bieżącego roku w naszej szkole odbył się po raz drugi Turniej Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych. Uczniowie, którzy reprezentowali szkoły podstawowe z Sosnowca, Czeladzi, Będzina i odległego Sławkowa zmierzyli się z testem, który obejmował część gramatyczno – leksykalną, rozumienie ze słuchu oraz rozumienie tekstu czytanego. W tym roku laureatami turnieju zostali i kolejne miejsca zajęli:


I miejsce:Joanna Danak
II miejsce:Paulina Bodniak
III miejsce:Aleksander Mikuszewski

Organizatorkami turnieju były Panie mgr Agnieszka Kryczek i mgr Aleksandra Chruściel, nauczycielki języka angielskiego w naszej szkole.
Zobacz zdjęcia

Content
Content