Skip to main content
32
58

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Wersja do wydruku


OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO


Z radością informujemy, że nasi uczniowie odnieśli sukces w I Ogólnopolskim Konkursie Języka Rosyjskiego - Путеводитель по Москве, zorganizowanym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych przez Wydawnictwo Szkolne PWN, Uniwersytet Warszawski oraz Fundację Русский мир.

Praca Dawida Pudło, którego dzielnie wspierali: Paweł Marczykiewicz, Jakub Kawka, Klaudia Porada, Martyna Wiese i Monika Copiak zdobyła uznanie Jury, które było pod ogromnym wrażeniem pomysłowości i talentu uczniów, ich wiedzy na temat Moskwy, staranności w wykonaniu pracy, dobrej znajomości języka rosyjskiego, jak również merytorycznego wkładu nauczyciela- mgr Ludmiły Jaskierni w przygotowanie swoich podopiecznych do Konkursu.

Dawid Pudło znalazł się w gronie 10 nagrodzonych uczniów, którzy wyjadą na trzytygodniowy obóz turystyczno-językowy do Moskwy ufundowany przez Fundację Русский мир oraz otrzymają dodatkowo publikacje Wydawnictwa Naukowego PWN.

Wyróżnienie w Konkursie otrzymała również praca Nicolety Nowackiej i jej pomocników : Magdaleny Binieckiej i Sylwii Osieckiej z klasy Ib.


Gratulujemy!!!


Zobacz zdjęcia

Content
Content