Skip to main content
32
58

Wycieczka w Gorce i Pieniny klas I. gimnazjum

Wersja do wydruku


Wycieczka w Gorce i Pieniny klas I. gimnazjum

W dniach 9-11 czerwca 2010 roku uczniowie klas: I a, b, d gimnazjum pojechali pod opieką swoich wychowawców na wycieczkę krajoznawczo-turystyczną w Gorce i Pieniny. Piękna ,słoneczna pogoda
towarzyszyła nam od początku podróży. Trasa wycieczki wiodła z Sosnowca przez Łopuszną do Ochotnicy Górnej oraz Niedzicy. Wspólny pobyt na pewno bardziej zintegrował klasy, pozwolił, choć na chwilę, oderwać się od codziennych obowiązków. Malownicze krajobrazy i szum górskiego strumyka wprowadziły nas w wakacyjny nastrój.
A oto kilka zdjęć z podróży:


Wycieczka z pewnością kojarzy się z relaksem i wolnością od obowiązków.

Od 9 do 11 czerwca 2010 roku uczniowie klas: I a, b, d gimnazjum pojechali na wycieczkę w Gorce i Pieniny. Zabrali ze sobą humor i piękną pogodę. Zwiedzili po drodze: Dworek Tetmajerów, Tischnerówkę oraz Pomnik Pamięci w Ochotnicy Dolnej.

Drugi dzień to dzień po zdrowie. Po śniadaniu wyruszyliśmy na spacer wzdłuż Gorczańskiego Parku Narodowego, podziwiając uroki tego niezwykle malowniczego miejsca. Wieczorem w ośrodku odbyło się ognisko w bacówce i dyskoteka, na której tańczyły nawet nasze wychowawczynie.

Trzeciego dnia pogoda wszystkich nadal rozpieszczała. Tuż po śniadaniu opuściliśmy Ochotnicę Górną i pojechaliśmy do Niedzicy. Spacer po zamku bardzo nam się podobał. Dodatkową atrakcją był rejs po Zalewie Czorsztyńskim, który na pewno wszyscy zapamiętają. Po tak udanej wycieczce, niestety, trzeba było wrócić do pracy i szkoły. Niemniej, było bardzo miło i przyjemnie.
Zobacz zdjęcia
tekst: Bartłomiej Jochymczyk klasa I a g

Content
Content