Skip to main content
32
58

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2009/2010 dla gimnazjum

Wersja do wydruku


Uroczystość zakończenia roku szkolnego
2009/2010 dla gimnazjum


Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla gimnazjum odbyło się 25 czerwca 2010 roku.
Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, pan dyrektor Zbigniew Cecot zabrał głos. Przywitał zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. Szczególne słowa uznania skierował do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę. Gratulował młodzieży wyników w nauce, a także życzył słonecznych wakacji.

from on Vimeo.

W części oficjalnej przewodnicząca samorządu szkolnego oraz przedstawicielka klas III podziękowały dyrekcji oraz gronu pedagogicznemu za trud pracy dydaktyczno - wychowawczej.

Po uroczystych przemówieniach i wyprowadzeniu sztandaru szkoły, pan dyrektor wręczył świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, stuprocentową frekwencję.

Dyplomy wręczyła także pani mgr Ewa Biłek za udział w akcji recyclingowej. Ponadto pani Halina Gruszecka podziękowała uczniom i rodzicom, którzy włączyli się w akcję pomocy dla powodzian.

Na zakończenie części oficjalnej pan dyrektor Zbigniew Cecot ogłosił wyniki turnieju o Puchar Walentego i przekazał zwycięskiej klasie Puchar Walentego.

Piosenka Lato czeka rozpoczęła część artystyczną uroczystości zakończenia roku. I oto na chwilę widownia mogła przenieść się do krainy słońca, wsłuchać w powiew letniego wiatru. Artyści w sposób szczególny zwrócili się do kolegów, którzy opuszczają szkolne mury. To właśnie im zadedykowali piosenkę zespołu Kombi Żyjemy przez chwilę, zachłanni na każdy gest oraz słowa:

Gimnazjum dla Was to już przeszłość. I choć rozejdziecie się na cztery strony świata, to życzymy Wam, abyście realizowali swoje plany, marzenia. Nie zapominajcie też o szkole, w której przeżyliście wiele radosnych chwil. Pamiętajcie o swoich młodszych kolegach i o naszych nauczycielach.

Na zakończenie prowadzący podziękowali nauczycielom za ich wysiłek oraz życzyli dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły, zaproszonym gościom, koleżankom oraz kolegom słonecznych i pięknych wakacji.

Odpowiedzialni za przygotowanie uroczystości zakończenia roku szkolnego:

Część oficjalna artystyczna:


mgr Gabriela Bartczak-Konkol mgr Dorota Lichwała klasa Ia, klasa Ib

Oprawa muzyczna:

mgr Grzegorz SewerynDekoracja:

mgr Halina Gruszecka, mgr Robert Śmidowicz, klasa Id


Zobacz zdjęcia

Content
Content