Skip to main content
32
58

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2009/2010 dla licealistów

Wersja do wydruku


Uroczystość zakończenia roku szkolnego
2009/2010 dla licealistów


Podczas uroczystej akademii kończącej rok szkolny 2009/2010 w części oficjalnej świadectwa z wyróżnieniem z rąk wychowawcy oraz dyrektora szkoły otrzymali:
z klasy 2A – wychowawca mgr Szczepan Dyrka – uczennice: Magdalena Daszczyk i Klaudia Porada;
z klasy 2B – wychowawca mgr Anna Dolińska - Konina – uczeń Paweł Stasiak; z klasy 2C – wychowawca mgr Marzena Fornalczyk – Kluk – uczennice: Anna Kowalik, Magdalena Solewska, Jagoda Zarzeczna i Agnieszka Jasek oraz Ewelina Wodo, która uzyskała najwyższą średnią w szkole wynoszącą 5,2. Ewelina Wodo została wytypowana przez Samorząd Uczniowski, uzyskując poparcie Rady Pedagogicznej, do stypendium Rady Ministrów;
z klasy 2D – wychowawca mgr Mariusz Jarczyński – uczennice: Agnieszka Nowakowska i Magdalena Michałkiewicz.

Nagrody oraz gratulacje z rąk dyrektora szkoły przyjęci najbardziej aktywni uczniowie naszej szkoły.

Za aktywne reprezentowanie szkoły na zewnątrz, sukcesy, współpracę z miejskimi ośrodkami kulturalnymi takimi jak Muza Art Cafe czy Klub im. Jana Kiepury nagrody otrzymali członkowie szkolnego koła teatralno-kabaretowego prowadzonego przez pana profesora Szczepana Dyrkę: Klaudia Kardyś, Natalia Zatorska, Mateusz Panyło, Damian Rogalski, Adrian Radej, Maciej Piórek i Jacek Kulesa.

Nagrody za udział w szkolnym konkursie wiedzy o Australii zorganizowanym przez panią profesor Iwonę Jamróz-Jaworską otrzymali: Mateusz Panyło za zajęcie I miejsca, Olga Szczepańska - II miejsce i Natalia Zatorska - III miejsce.

Nagrody za godne reprezentowanie szkoły oraz wzorową postawę podczas międzynarodowych warsztatów dziennikarskich w Bad Marienberg w Niemczech otrzymały uczennice klasy Ia dziennikarskiej: Donata Popławska, Angelika Podkowa, Aleksandra Sadowska i Magdalena Machowiak.

Za aktywną pracę na rzecz szkoły nagrody otrzymali członkowie Samorządu Uczniowskiego: Dawid Pudło – przewodniczący szkoły, Natalia Zatorska – przewodnicząca liceum i Klaudia Wroza. Dyplom oraz nagrodę specjalną od Samorządu Uczniowskiego za dużą porcji humoru i dobrego apetytu na uśmiech na przekór szarym dniom otrzymała uczennica klasy 1B Klaudia Wroza.

Nagrodę za zajęcie II miejsca w Wojewódzkim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych otrzymała Natalia Zatorska.
Za 100-procentową frekwencję w II semestrze nagrody otrzymali: z klasy 1A Donata Popławska, z klasy 2A Agnieszka Rybicka, z klasy 2B Paweł Stasiak.

Nagrodę specjalną - zaproszenie do kina - otrzymała uczennica klasy 2A Agnieszka Rybicka, która w ciągu całego roku szkolnego osiągnęła 100-procentową frekwencję.
Za osiągnięcia sportowe nagrody otrzymały: Iza Kmicik, Karolina Kmita i Weronika Grząślewicz.

Nagrodę za zaangażowanie w życie szkoły otrzymał redaktor naczelny szkolnej gazetki „Środulaczek" uczeń klasy 2A Bartosz Dębowski oraz redaktor naczelna nowej internetowej gazetki szkoły "Qlt" uczennica klasy 1A Donata Popławska.

Dyplomy za udział w konkursu recyklingowym, którego organizatorem była pani Ewa Biłek otrzymały klasy: za zajęcie I miejsca - klasa 1B, za zajęcie III miejsca – klasa 2D, za zajęcie IV miejsca – klasa 2C. Przypominamy, że II miejsce zajęli tegoroczni maturzyści z klasy 3D.

W części artystycznej akademii wystąpili obdarzeni nieprzeciętnym humorem oraz nietuzinkowymi osobowościami członkowie grupy teatralno-kabaretowej Teatru UMOWNEGO prowadzonego przez pana Szczepana Dyrkę.

Życzymy Dyrekcji, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz Wam, koleżanki i koledzy na te dwa miesiące wielu uśmiechów, pięknej pogody, a przede wszystkim dobrej zabawy. Do zobaczenia 1 września :)

tekst: Klaudia Wroza i Bartosz Dębowski – prowadzący akademię
Zobacz zdjęcia

Content
Content