Skip to main content
32
58

Uroczystość ślubowania klas I gimnazjum

Wersja do wydruku


Uroczystość ślubowania klas I gimnazjum


1 października 2010 roku odbyła się uroczystość ślubowania klas I gimnazjum.
W części oficjalnej pierwszoklasistów powitał pan dyrektor Zbigniew Cecot oraz przedstawiciel samorządu szkolnego. Uczniowie klas II przekazali swoim młodszym kolegom symboliczne światło wiedzy. Następnie uczniowie klas I złożyli ślubowanie. Tak oto zostali przyjęci do grona młodzieży Gimnazjum nr 11 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1.

Po części oficjalnej rozpoczęła się prezentacja klas i tradycyjne otrzęsiny. Uczniowie klas I zostali poddani licznym próbom, z których wyszli zwycięsko. Wszyscy bawili się bardzo dobrze. I miejsce i nagrodę specjalną „Super Kota” otrzymała klasa I a. Tuż za zwycięską klasą uplasowała się, dzielnie walcząca do końca, klasa I b. Pamiątkowe zdjęcia z wychowawcami oraz finałowa piosenka Marka Grechuty „Dni których nie znamy” były uwieńczeniem uroczystości.


Życzenia dla uczniów klas I


Gratulujemy Wam i życzymy, by czas spędzony w naszej szkole, był dla Was wartościowy i piękny. Zdobywajcie wiedzę, zawierajcie trwałe przyjaźnie, bądźcie tu radośni i szczęśliwi.
Koleżanki i koledzy z klas II

Uroczystość przygotowali uczniowie: Agnieszka Jaworska, Oktawia Świętoniewska, Oliwia Zamojska, Aleksandra Biadała, Aleksandra Bartela , Barłomiej Jochymczyk, Karol Zamarlik, Kacper Osuch, Michał Olszewski, Maciej Grala, Mateusz Nowak
nauczyciele: Gabriela Bartczak-Konkol, Dorota Licowała
Dekoracja: Halina Gruszecka
Jury:Halina Gruszecka, Katarzyna Czajęcka, Ewa Brachaniec, Sandra Koszczuk, Paulina Olszewska, Radosław Staroszyński

Zobacz zdjęcia

Content
Content