Skip to main content
32
58

Samorząd Uczniowski ZSO Nr 1

Wersja do wydruku

Samorząd Uczniowski
ZSO nr 1 w Sosnowcu w roku szkolnym 2016/2017.

Opiekunami samorządu są:
mgr Izabela Dobrzyńska
mgr Marzena Fornalczyk-Kluk

Imię i nazwisko  

Angelika Napiórkowska

Przewodnicząca Liceum

Witam ! mam na imię Angelika i jestem uczennica klasy III gimnazjum. Jest dla mnie ważne, aby wszyscy byli zadowoleni zarówno w szkole jak i poza nią. Interesuje się fotografią i gotowaniem, w kuchni jak i na spacerach spędzam sporo czasu. Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest biologia i język francuski.Staram się skutecznie działać na rzecz naszego szkolnego radia. Biorę udział w akcjach charytatywnych organizowanych przez szkołę. Jeśli ktoś czegoś nie wie to zawsze można się do mnie zwrócić, a w miarę możliwości postaram się pomoc :).


Nadia Rzętała

Skarbnik / Sekretarz

Witam, jestem uczennicą klasy ILO. Lubię poznawać nowe ciekawe rzeczy, nie znoszę nudy. Jestem energiczna i zorganizowana. Bardzo interesuje mnie aktorstwo, a udział w przedstawieniach szkolnych, które odbywają się zarówno w teatrze UMOWNY jak i w kabarecie spełniają moje oczekiwania. Jak gram jestem szczęśliwa, to był główny powód dla którego kontynuuję naukę w liceum. Dużo czasu poświęcam na naukę, ale oczywiście znajduję czas na spotkania ze znajomymi i przyjaciółmi. Jak każdy lubię muzykę, bo bez niej mój dzień jest stracony. Lubię pomagać i udzielać się jako wolontariusz. Praca na rzecz samorządu szkolnego jest kolejnym wyzwaniem dla mnie i postaram się mu sprostać. Na mnie zawsze możesz liczyć.


Paweł Kowalski

Przewodniczący Gimnazjum

Witam, jestem uczniem najliczniejszej oraz najfajniejszej klasy 3aG, której wychowawcą jest Pani mgr Katarzyna Jakubczyk. Zostałem przewodniczącym szkoły, ponieważ kocham angażować się w życie szkoły organizując różnego rodzaju akcje charytatywne, akademię, imprezy, takie jak dyskoteki, noce filmowe i wiele innych. Godnie reprezentuję szkołę na terenie Roździenia, jak i poza nim. Interesuję się przedmiotami przyrodniczymi, takimi jak chemia oraz biologia. Dużo czasu spędzam na przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego, ale nie zapominam o spotkaniach z kolegami i koleżankami. Cenię sobie sen i odpoczynek, ale tylko w weekendy, ponieważ w tygodniu oddaję się szkole. Mam nadzieję, że z każdą ważną dla Ciebie sprawą, zgłosisz się do mnie.

Zobacz Regulamin Samorządu Uczniowskiego

Content
Content