Skip to main content
32
58

Ślubowanie I klas gimnazjum

Wersja do wydruku


Ślubowanie I klas gimnazjum 2008Zobacz zdjęcia z uroczystościDnia 2 października odbyła się dyskoteka dla klas pierwszych gimnazjum. Brały w niej udział klasy:I a, Ib, Ic oraz I d. Choć klasa I c G (zdominowana przez płeć męską; 26 chłopców i 5 dziewczyn) nie przybyła w komplecie, jej przedstawiciele dobrze się bawili. Najbardziej podobyły się im zajęcia integracyjne prowadzone przez panią pedagog, Halinę Gruszecką. Co prawda, chłopcy nie dopuścili do zabawy w czołg obecnych na dyskotece dziewczyn, te jednak były zadowolone z takiego obrotu rzeczy. Dziewczynki wzięły czynny udział w „zaplątywaniu węzła” oraz częściej tańczyły w rytm dyskotekowych przebojów. Z kolei chłopcom rozrywka ta niezbyt przypadła do gustu, czemu nie należy się dziwić, ponieważ, jak powszechnie wiadomo I c G to klasa o profilu informatycznym, co oznacza, że panowie wolę siedzenie przed komputerem od zabaw ruchowych.

Dzień później odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów. Po złożeniu ślubowania przez wszystkich przedstawicieli klas I gimnazjum, rozpoczęła się międzyklasowa rywalizacja w różnych ,
nie całkiem poważnych konkurencjach. I c G nie była w tym dniu w najlepszej formie, toteż zaprezentowana przez jej przedstawicieli piosenka nie wypadła najlepiej. Ale już w pozostałych konkursach doganialiśmy pozostałe klasy. Ostatecznie wskutek utraty cennych punktów na początku, I c G uplasowała się na 4 miejscu. Najważniejsza jest dla nas jednak świetna zabawa, w której wszyscy uczniowie klasy I C G brali czynny udział.

Content
Content