Skip to main content
32
58

Ogólnopolskiego konkursu na stronę internetową „Mistrz Sieci”

Wersja do wydruku


Ogólnopolskiego konkursu na stronę internetową
„Mistrz Sieci”

Wszystkich chętnych z naszej szkoły do wzięcia udziały w konkursie prosimy o zgłoszenie się do nauczycieli informatyki , zapraszamy również do zapoznania się z regulaminem i warunkami jakie ustalił organizator.

Poniżej cytat z listu:

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów ogólnopolskiego konkursu na stronę internetową „Mistrz Sieci” mamy przyjemność poinformować, że w roku szkolnym 2010/2010 odbędzie się jego V edycja pod hasłem „ Komputer jaki jest każdy widzi ” . Tegorocznym zadaniem konkursowym będzie opracowanie strony internetowej, która zaprezentuje budowę i zasadę działania NOWOCZESNEGO komputera.

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski i ma na celu rozbudowanie zainteresowań zagadnieniami z zakresu informatyki. Dzięki udziałowi w naszym konkursie uczniowie mogą zyskać:

• Materiały do portfolio
• Cenny wpis na świadectwo maturalne i do CV
• Jako wygraną cenny sprzęt komputerowy.

Zgłoszenia do konkursu „Mistrz Sieci” według wzoru przedstawionego w załączonym regulaminie konkursu należy przesyłać do 5 lutego 2011r.

Ostateczny termin oddania prac konkursowych upływa 14 lutego 2011r. Ogłoszenie wyników I etapu oraz listy uczestników II etapu nastąpi 7 marca 2010r.

Drugi etap konkursu oraz ogłoszenie wyników odbędzie się 16 marca 2011.
Terminy te znajdą Państwo również w załączonym regulaminie.

Zapraszając do pojedynku o tytuł „MISTRZA SIECI”, przesyłam link do strony konkursowej:
http://www.tzn.dabrowa.pl/index/index.html

Równolegle do konkursu „Mistrz Sieci” organizatorzy ogłaszają KONKURS na LOGO V EDYCJI konkursu .
Najlepszy projekt graficzny będzie znakiem rozpoznawczym tegorocznej edycji konkursu pt „Komputer jaki jest każdy widzi”.

O wynikach konkursu zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie oraz informacja ta zostanie zamieszczona na stronie internetowej konkursu „Mistrz Sieci”. Twórca loga zostanie nagrodzony podczas FINAŁU KONKURSU w marcu 2011r.

Prace graficzne do konkursu na logo należy przesłać pocztą elektroniczną na adres mistrzsieci@tzn.dabrowa.pl , w tytule wpisując LOGO V edycji MISTRZ SIECI, w terminie do 15 grudnia 2010r.
Z poważaniem
Robert Karlik Dyrektor
Technicznych Zakładów Naukowych w Dąbrowie Górniczej

Content
Content