Skip to main content
32
58

Uczniowie gimnazjów gościli w naszej szkole

Wersja do wydruku


Uczniowie gimnazjów gościli w naszej szkole

W dniach 26 i 29 listopada nasza szkoła gościła uczniów z gimnazjum nr 13 i 15. Spotkanie (zarówno w piątek jak i poniedziałek), rozpoczęło się od prezentacji multimedialnej szkoły, którą przedstawił nauczyciel historii
mgr Szczepan Dyrka.

Podczas prezentacji na gości czekała smaczna i słodka niespodzianka – wielkie ciacha z czekoladą i bitą śmietaną…oraz soczki. Po prezentacji goście udali się na zajęcia, które przygotowali nauczyciele naszej szkoły: warsztaty dziennikarskie pod kierunkiem mgr Magdaleny Adamczyk oraz mgr Katarzyny Jakubczyk i mgr Katarzyna Oleksy a następnie na ćwiczenia z chemii, na których pod opieką mgr Gabrieli Bartczak-Konkol mogli m.in. zobaczyć wybuchy wulkanów… Nasi goście wzięli tez udział w zajęciach z języka angielskiego ( mgr Monika Szar) oraz hiszpańskiego (mgr Agnieszka Gwiazdowska). Na koniec zajęć odbyły się warsztaty teatralne, które prowadził mgr Szczepan Dyrka z pomocą uczniów klasy humanistycznej.
Całość spotkania zorganizowali mgr Ewa Brachaniec oraz Szczepan Dyrka
Zobacz zdjęcia

Content
Content