Skip to main content
32
58

DNI OTWARTE

DNI OTWARTE

Wersja do wydruku
DNI OTWARTE

Zobacz urywki z Dni Otwartych:


Zobacz więcej zdjęć

HARMONOGRAM DNI OTWARTYCH 11.O3.2011 (piątek) i 12.03.2011 (sobota)

PIĄTEK 11.03.11 GODZ 1500-1900

Godz. 1500-1515 – spotkanie z Dyrektorem Szkoły i Samorządem Szkolnym
Godz. 1515-1530 – prezentacja multimedialna szkoły (Szczepan Dyrka, Katarzyna Jakubczyk)
Godz. 1535-1555 – występ szkolnego kabaretu Umowny
Godz. 1600-1900 – zajęcia otwarte:

  • warsztaty dziennikarskie (Jolanta Jelonek)
  • technologia informacyjna (Katarzyna Jakubczyk)
  • języki obce (angielski, hiszpański, niemiecki, francuski,włoski)
  • chemia (Gabriela Bartczak-Konkol)
  • fizyka (Elżbieta Zapała)
  • matematyka (Dominika Smidowicz, Katarzyna Oleksy),
  • geografia (Agnieszka Bartnik, Anna Porzycka-Zjawiony))
  • warsztaty teatralne (Jolanta Włosińska)
  • warsztaty taneczne/aerobik (Katarzyna Czajęcka, Lidia Anton)
  • zajęcia na sali gimnastycznej (Piotr Przybyl, Wojciech Ilczuk)

Godz. 1600 – 1900 - zwiedzanie szkoły: pracownie informatyczne/medialne, sala geograficzna, historyczna, biologia, matematyka, pracownie językowe, sale gimnastyczne (siłownia, sala do aerobicu, hala), biblioteka i czytelnia, świetlica, radiowęzeł
spotkanie z redakcją gazetki szkolnej „ŚRODULACZEK” i QLT

Kawiarenka dla zwiedzających (kawa, herbata i ciastka – domowe wypieki)

Dni otwarte 12.03.2011 (sobota)

Harmonogram:
Godz. 900-915 – spotkanie z Dyrektorem Szkoły i Samorządem Szkolnym
Godz. 915-930 – prezentacja multimedialna szkoły (Szczepan Dyrka, Katarzyna Jakubczyk)
Godz. 935-955 – występ szkolnego kabaretu Umowny
Godz. 1000-1300 – zajęcia otwarte:

  • warsztaty dziennikarskie (Jolanta Jelonek)
  • technologia informatyczna (Katarzyna Jakubczyk)
  • języki obce (angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski)
  • chemia (Gabriela Bartczak-Konkol)
  • fizyka (Elżbieta Zapała)
  • matematyka (Dominika Śmidowicz),
  • geografia (Agnieszka Bartnik)
  • warsztaty teatralne (Jolanta Włosińska)
  • warsztaty taneczne/aerobik (Katarzyna Czajęcka, Lidia Anton)
  • zajęcia na sali gimnastycznej (Piotr Przybyl, Wojciech Ilczuk)

Godz. 1000 – 1300 - zwiedzanie szkoły: pracownie informatyczne/medialne, sala geograficzna, historyczna, biologia, matematyka, pracownie językowe, sale gimnastyczne (siłownia, sala do aerobicu, hala), biblioteka i czytelnia, świetlica, radiowęzeł
spotkanie z redakcją gazetki szkolnej „ŚRODULACZEK” i QLT

Kawiarenka dla zwiedzających (kawa, herbata i ciastka – domowe wypieki)


Highslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JS

Content
Content