Skip to main content
32
58

Harmonogram Dni Otwartych

Wersja do wydruku
HARMONOGRAM DNI OTWARTYCH 25.O3.2011 (piątek) i 26.03.2011 (sobota)



Highslide JS

PIĄTEK 25.03.11 GODZ. 1500-1900

Godz. 1500-1515spotkanie z Dyrektorem Szkoły i Samorządem Szkolnym
Godz. 1515-1530prezentacja multimedialna szkoły (Szczepan Dyrka, Katarzyna Jakubczyk)
Godz. 1535-1555występ szkolnego kabaretu Umowny
Godz. 1600-1900zajęcia otwarte:

  • warsztaty dziennikarskie (Jolanta Jelonek)
  • technologia informacyjna (Katarzyna Jakubczyk)
  • języki obce (angielski - Małgorzata Białas, hiszpański - Agnieszka Gwiazdowska, niemiecki - Magdalena Nowak, francuski - Beata Chmura-Polak, włoski - Paweł Górniak)
  • biologia (Iwona Bartyzel, Ewa Biłek)
  • chemia (Gabriela Bartczak-Konkol)
  • fizyka (Elżbieta Zapała)
  • matematyka (Dominika Śmidowicz, Katarzyna Oleksy),
  • geografia (Agnieszka Bartnik, Anna Porzycka-Zjawiony)
  • warsztaty teatralne (Jolanta Włosińska)
  • warsztaty taneczne/aerobik (Katarzyna Czajęcka, Lidia Anton)
  • zajęcia na sali gimnastycznej (Piotr Przybyl, Wojciech Ilczuk)

Godz. 1600 – 1900 - zwiedzanie szkoły: pracownie informatyczne/multimedialne, sala geograficzna, historyczna, biologia, matematyka, pracownie językowe, sale gimnastyczne (siłownia, sala do aerobicu, hala), biblioteka i czytelnia, świetlica, radiowęzeł, spotkanie z redakcją gazetki szkolnej

Kawiarenka dla zwiedzających (kawa, herbata i ciastka – domowe wypieki)

SOBOTA 26.03.2011 GODZ. 900 - 1300

Harmonogram:

Godz. 900-915spotkanie z Dyrektorem Szkoły i Samorządem Szkolnym
Godz. 915-930prezentacja multimedialna szkoły (Szczepan Dyrka, Katarzyna Jakubczyk)

Godz. 9 45-11 45zajęcia otwarte:

  • warsztaty dziennikarskie (Jolanta Jelonek)
  • technologia informacyjna (Katarzyna Jakubczyk)
  • języki obce (angielski - Aleksandra Chruściel, niemiecki Danuta Pietraszek, francuski Beata Chmura-Polak, włoski Paweł Górniak)
  • biologia (Iwona Bartyzel, Ewa Biłek)
  • chemia (Gabriela Bartczak-Konkol)
  • fizyka (Elżbieta Zapała)
  • matematyka (Dominika Śmidowicz, Katarzyna Oleksy),
  • geografia (Agnieszka Bartnik, Anna Porzycka-Zjawiony)
  • warsztaty teatralne (Jolanta Włosińska)
  • warsztaty taneczne/aerobik (Katarzyna Czajęcka, Lidia Anton)
  • zajęcia na sali gimnastycznej (Piotr Przybyl, Wojciech Ilczuk)

oraz zwiedzanie szkoły: pracownie informatyczne/medialne, sala geograficzna, historyczna, biologia, matematyka, pracownie językowe, sale gimnastyczne (siłownia, sala do aerobicu, hala), biblioteka i czytelnia, świetlica, radiowęzeł, spotkanie z redakcją gazetki szkolnej, turniej tenisa stołowego;

Godz. 1145- Wielki Konkurs Wiedzy o Roździeniu;
Godz. 1200- 1230występ szkolnego kabaretu Umowny
Godz. 1235- 1300rozstrzygnięcie Wielkiego Konkursu Wiedzy o Roździeniu oraz Turnieju Tenisa Stołowego (wręczenie nagród i dyplomów)
Kawiarenka dla zwiedzających (kawa, herbata i ciastka – domowe wypieki)

CZYNNA CAŁY CZAS :)

Zobacz zdjęcia -25.03.2011 r

Zobacz zdjęcia -26.03.2011 r

Pokazy chemiczne zorganizowane w ramach Dni Otwartych

Highslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JS

Content
Content