Skip to main content
32
58

Kiermasz Wielkanocny

Wersja do wydruku


Highslide JS

Dnia 19 kwietnia 2011 roku w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny. Na kiermaszu sprzedawane były ciasta i ciasteczka upieczone przez uczniów i rodziców, samodzielnie wykonane pisanki, jak i ręcznie robione ozdoby świąteczne.

Pieniążki uzyskane ze sprzedaży przeznaczone zostaną na pomoc uczniom naszej szkoły znajdującym się w trudnej sytuacji losowej.

Ponadto przedstawiciele Koła TPD rozprowadzali wśród społeczności szkolnej zasadzone jesienią koło szkoły żonkile-dar sosnowieckiego hospicjum św. Tomasza. Jest to kontynuacja ogólnopolskiej akcji „ Pola Nadziei”.

Organizatorami akcji był Samorząd Uczniowskipod opieką pani mgr Magdaleny Nowak wraz z wychowankami świetlicy pod opieką pani mgr Haliny Gruszeckiej

Tekst: mgr Magdalena Nowak

Highslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JS

Content
Content