Skip to main content
32
58

Spotkanie z dziennikarką i prezenterką telewizyjną Kingą Rusin

Wersja do wydruku

Spotkanie z dziennikarką i prezenterką telewizyjną
Kingą Rusin

Highslide JS

W dniu 10 maja 2011 roku uczniowie Gimnazjum nr 11 i Liceum im.W.Rozdzieńskiego pojechali z nauczycielami mgr Ewą Brachaniec i mgr Joanna Grzegorską na spotkanie
z dziennikarką i prezenterką telewizyjną Kingą Rusin, które odbyło się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej Wydział Zamiejscowy w Katowicach. Uczniowie mieli okazję bezpośredniego kontaktu z osobą pracującą w mediach publicznych.

Pani Kinga Rusin opowiedziała nam o swoich początkach w dziennikarstwie i telewizji.Jaką drogę zawodową przebyła, z jakimi problemami musiała sobie radzić i jak dokładnie wyglądało jej życie.

Opowiadała także o życiu prywatnym. Dowiedzieliśmy się kto był jej pierwszą miłością, jak się dla niej poświęcała, że zawarte na początku kariery znajomości przerodziły się w długoletnią przyjaźń, która trwa do dzisiaj. Został także poruszony temat rodziny. Opowiedziała nam kto ją wspierał w trudnych chwilach, kto jest dla niej najważniejszy.

Następnie każdy mógł zaspokoić swoją ciekawość i zadać wybrane przez siebie pytanie. Wszyscy chętnie słuchali jak wygląda praca na planie "Dzień Dobry TVN", jak przygotowywany jest każdy odcinek "You Can Dance - Po Prostu Tańcz", i czy lepiej być prowadzącą czy jurorką w programie tanecznym. Dowiedzieliśmy się także o tym, jaką dietę stosuje, aby zdrowo wyglądać. Pod koniec spotkania chętni mogli sobie zrobić zdjęcie i dostać autograf od gwiazdy. Całe spotkanie było przeprowadzone w sympatycznej atmosferze.

Tekst: Joanna Gawrońska - IA LO

Highslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JS

Content
Content