Skip to main content
32
58

Tłusty czwartek ostatni tydzień karnawału w "Roździeniu"

Wersja do wydruku

Tłusty czwartek ostatni tydzień karnawału w "Roździeniu"

Dnia 16 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Wieczór był wyjątkowy, gdyż każdy uczeń gimnazjum i liceum mógł zaprosić swoich znajomych z klas szóstych. Puszczano znane piosenki, przy których wszyscy świetnie się bawili. W naszej kawiarence można było odpocząć od tańców, napić się soków, zjeść pączki oraz ciasta przygotowane przez uczniów. W trakcie imprezy trwał konkurs karaoke. Każdy, kto zaśpiewał piosenkę, otrzymywał od organizatorów różne słodkości. Bawiącym się, wieczór szybko minął. Po dyskotece wszyscy bezpiecznie wrócili do domów. Mamy nadzieję, że uczniom klas szóstych podobała się atmosfera w naszej szkole i chętnie rozpoczną u nas naukę 1-ego września przyszłego roku szkolnego.

Zobacz zdjęcia
Tekst: Julia Kraśnicka klasa Ia Gim

Content
Content