Skip to main content
32
58

DZIEŃ OTAWARTY w Gimnazjum nr 11

Wersja do wydruku

DZIEŃ OTAWARTY
w Gimnazjum nr 11

21 kwietnia w sobotę
od godz. 10.00 do godz. 14.00

zapraszamy na Dzień Otwarty
uczniów klas VI szkół podstawowych

Szkoła dla przybyłych gości – uczniów i rodziców - przygotowała szczegółowe informacje dotyczące oferty kształcenia na rok szkolny 2012/2013, wśród których znajdą się m.in. propozycje zajęć pozalekcyjnych, kółek zainteresowań czy zajęć sportowych.

O godzinie 10.00 w auli szkolnej odbędzie się spotkanie z dyrektorem szkoły oraz przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego, a także przedstawiona zostanie prezentacja multimedialna na temat szkoły, z uwzględnieniem ofert edukacyjnej na rok szkolny 2012/2013.

Następnie uczniowie będą mogli zwiedzić szkołę i zobaczyć jej bazę dydaktyczną – sale i pracownie lekcyjne, świetlicę szkolną „Wyspa Przyjaźni”, szkolną redakcję radiowęzła czy bibliotekę i czytelnię.

Organizatorzy przygotowali także dla chętnych cykl zajęć, wśród których znajdą się między innymi matematyka na wesoło, geografia dla każdego, z biologią za pan brat, pokazy chemiczne i fizyczne oraz lekcje językowe czy zajęcia w pracowni informatyczno-multimedialnej.

Uczniowie, którzy czują w sobie pasję, by zostać dziennikarzem, będą mogli w tym dniu poznać i porozmawiać z klasowymi redakcjami gazetek oraz szkolną redakcją gazetki, natomiast o swoich zainteresowaniach teatralno – kabaretowych opowiedzą uczniowie tworzący koło teatralno-kabaretowe „UMOWNY”.

Każdy, kto przyjdzie do szkoły w najbliższą sobotę, będzie miał możliwość porozmawiania z dyrekcją, nauczycielami i uczniami. Pozna inicjatywy, jakie podejmuje szkoła w swoim środowisku i z jakimi wychodzi na zewnątrz.

ZAPRASZAMY !!!

Content
Content