Skip to main content
32
58

DZIEŃ OTWARTY - relacja

Wersja do wydruku

DZIEŃ OTWARTY - relacja

21 kwietnia, w sobotę, gościliśmy uczniów, którzy chcą podjąć naukę
w naszym gimnazjum od września 2012 roku

Odwiedzający naszą szkołę – uczniowie i rodzice – zaproszeni zostali na zajęcia językowe oraz przedmiotowe. Nie zabrakło też akcentów sportowych. Jedną z atrakcji tego dnia było przedstawienie „Balladyna na opak”, wystawione przez uczestników szkolnych warsztatów teatralnych oraz stroje, w jakie przebrali się oprowadzający po szkole uczniowie koła teatralno - kabaretowego. O swojej działalności opowiedzieli przedstawiciele: Samorządu Uczniowskiego, szkolnego koła TPD oraz redakcje szkolnego radiowęzła i gazetki. Każdy z gości mógł obejrzeć bazę dydaktyczną – sale lekcyjne, siłownię, czytelnię i bibliotekę szkolną, świetlicę czy pracownie informatyczną i multimedialną.

Wśród rodziców, którzy w ten dzień zawitali w mury naszej szkoły, rozlosowaliśmy zaproszenia ufundowane przez dyrekcję Muzeum Schoena, natomiast zwycięzcy konkursu „Wiedzy o Roździeniu” otrzymali nagrody ufundowane przez szkołę.
Zobacz zdjęcia 1
Zobacz zdjęcia 2
Tekst: mgr Magda Adamczyk

Content
Content