Skip to main content
32
58

Kolejny numer „Roździennika”

Wersja do wydruku

Drogi Czytelniku!

Otrzymujesz kolejny numer „Roździennika”, który tym razem zredagowany został przez gimnazjalistów. Uczniowie klasy III d naszego gimnazjum postanowili spisać wspomnienia na temat swojej trzyletniej edukacji w Roździeniu. W gazetce opisali pierwsze wrażenia na temat szkoły, swoje wzloty i upadki, dobre i złe chwile, które przeżyli w naszej szkole.

Najnowszy numer „Roździennika” stanowi więc prawdziwe kompendium wiedzy o naszej szkole, bo przecież kto jak kto, ale uczniowie są naprawdę bystrymi obserwatorami codziennego życia Roździenia.

Praca nad najnowszym numerem Roździennika przyniosła nam wszystkim wiele radości. Mamy więc nadzieję, że spodoba Ci się Drogi Czytelniku najnowszy numer szkolnej gazetki, a jego lektura dostarczy Ci wielu przyjemnych chwil.
Pobierz gazetkę

mgr Jolanta Jelonek
opiekun gazetki

Content
Content