Skip to main content
32
58

MISTRZOSTWA SOSNOWCA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Wersja do wydruku

MISTRZOSTWA SOSNOWCA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W TENISIE STOŁOWYM W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Dnia 07.02.2013 (czwartek) odbyły się Mistrzostwa Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas gimnazjalnych. Trzyosobowe drużyny rywalizowały w turniejach indywidualnych. Dziewczęta (w składzie: Natalia Płatek 2Ag, Weronika Adamska 2Bg, Nicol Perlak 2Bg) drużynowo zajęły 4 miejsce a chłopcy (w składzie: Łukasz Cecot 2Ag, Adam Babicz 1Dg, Krzysztof Matyszkiewicz 3Ag) drużynowo wywalczyli 3 miejsce, co zarówno im jak i naszej szkole dało awans do zawodów rejonowych.
Zobacz zdjęcia

Gratulujemy sukcesu!!!

Opiekun:mgr Piotr Przybyl

Dodatkowe informacje na stronie:
http://www.tenisstolowy.com.pl/?mistrzostwa-sosnowca-szkol-gimnazjalnych...

Content
Content