Skip to main content
32
58

Podziękowania za prace w ramach projektu Comenius

Wersja do wydruku

Podziękowania za prace w ramach projektu Comenius

Na zajęciach w świetlicy Pani Halina Gruszecka wraz z uczniami przygotowała rękodzieła na wystawę w ramach programu Comenius na planowaną wizytę w Hiszpanii. Ozdoby cieszyły się dużym uznaniem podczas prezentacji.

Pani wicedyrektor Małgorzata Urban przygotowała wraz z młodzieżą prace plastyczne i grafiki, przedstawiające polskie zwyczaje, tradycje i legendy.

Pani Joanna Grzegorska podczas zajęć artystycznych przygotowała tradycyjne bombki świąteczne.

Przed planowaną wizytą w Hiszpanii Pan Krzysztof Konar, nauczyciel muzyki przygotował młodzież naszej szkoły do zaprezentowania tańców ludowych krajów uczestniczących w projekcie (Rumunii, Grecji, Portugalii, Turcji, Hiszpanii). Tańce zostały sfilmowane i zmontowane przez Dominika Freja ucznia klasy IIc Gimnazjum. Intro do tego filmu wykonał Kamil Sikorski uczeń klasy IId gimnazjum.

Pani Katarzyna Jakubczyk wraz z uczniami klas II gimnazjum podczas zajęć technicznych przygotowała bransoletki z muliny i serduszka w barwach narodowych.

Uczniowie klas IIIa i IIIb gimnazjum podczas zajęć technicznych wykonali ozdoby wielkanocne -wianki, palmy oraz inne drobne prace (bransoletki z muliny i serduszka w barwach narodowych).

Za poświęcony czas i zaangażowanie Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Zobacz zdjęcia
Koordynatorzy projektu

Content
Content