Skip to main content
32
58

DNI OTWARTE

Wersja do wydruku

DNI OTWARTE

do
Liceum Ogólnokształcącego

06 kwietnia 2013 jak co roku odbyły się w 1 LO dni otwarte. Tym razem ich główne hasło brzmiało: "Roździeń, klucz do przyszłości".

Niedługo po godzinie 9 Pan Dyrektor, Zbigniew Cecot powitał zebranych w szkolnej auli gości. Odbyła się również prezentacja zdolności muzycznych naszych uczniów, czyli Andrei Bozic, Kamila Sikorskiego, Michała Synowca oraz Michała Gracy.

W godzinach 10-12 odbywało się zwiedzanie szkoły i prezentacja poszczególnych przedmiotów, między innymi: wszystkich języków których uczymy się w naszej szkole, matematyki, pokazy z fizyki i chemii, geografii, polskiego, warsztatów teatralnych, oraz biologii. Można było również zwiedzić radiowęzeł, salę gimnastyczną, siłownię, salę do aerobiku i bibliotekę.
Tradycyjne czynna była również kawiarenka z domowymi wypiekami naszych uczniów.
W okolicach południa wszyscy uczestnicy zebrali się z powrotem w auli, gdzie odbyło się losowanie nagród w konkursie oraz występ Kabaretu Umownego który w głównej mierze zwieńczył Dni Otwarte Roździeńskiego 2013.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia we wrześniu!
Zobacz zdjęcia
Tekst: Aleksandra Stępińska klasa IIbLO

Content
Content