Skip to main content
32
58

Spotkanie młodzieży naszego liceum w Urzędzie Miejskim

Wersja do wydruku

Spotkanie młodzieży naszego liceum w Urzędzie Miejskim

W dniu 23.04.br w spotkaniu z Posłem RP Jarosławem Piętą i Przewodniczącym Rady Miejskiej Mateuszem Rykałą spotkała się młodzież z I LO im. W. Roździeńskiego, VI LO im. J. Korczaka, VIII LO im. C.K Norwida, młodzież ZS Elektronicznych oraz praktykanci odbywający w Urzędzie praktyczną naukę zawodu( studenci,uczniowie)

Głównym celem uczestnictwa uczniów szkół średnich w spotkaniach z sosnowieckimi parlamentarzystami i radnymi jest zainteresowanie młodzieży sprawami samorządowymi, rozwojem miasta oraz poznanie wyzwań stojących przed gminą.

Mamy nadzieję, że młodzież naszego miasta zechce zaangażować się w sprawy lokalne dla rozwoju naszego miasta. Współpraca władz samorządowych pozwoli także na wypracowanie dobrych praktyk w zakresie życia lokalnej społeczności.

Content
Content