Skip to main content
32
58

Spotkanie z Dziekanem Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Wersja do wydruku

Spotkanie z Dziekanem Wydziału Zamiejscowego
w Olkuszu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
dr inż. Pawłem Sobczakiem

18 lutego 2014r. na zaproszenie szkoły odpowiedział absolwent Liceum im. Walentego Roździeńskiego Pan dr inż. Paweł Sobczak. Pan Paweł ukończył liceum w 2002r., obecnie jest Dziekanem Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Uczniowie trzecich klas gimnazjum mięli niewątpliwą okazję porozmawiać z gościem nie tylko na temat lat spędzonych w „ Roździeniu”, ale także, korzystając z wiedzy starszego kolegi, w jaki sposób kształtować umiejętności, aby w krótkim czasie osiągać zamierzone cele.

Pan Paweł na spotkaniu z uczniami wspominał bardzo ciepło nauczycieli, opowiadał o zabawnych sytuacjach z życia swojej klasy( wychowawcą była Pani mgr Gabriela Bartczak- Konkol), zapewniał, że z sentymentem wraca do minionych lat. Dzisiaj sam jest wykładowcą na uczelni, wcześniej pracował jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w szkołach technicznych.

Cieszymy się niezmiernie z takich spotkań, są bowiem dla szkoły świadectwem dobrze wykonanej pracy.

W zakładce:” Wspomnienia absolwentów” na stronie internetowej szkoły jest zamieszczony list Pana Pawła Sobczaka, który przeczytaliśmy z przyjemnością.

Tekst: mgr Ewa Brachaniec

Content
Content