Skip to main content
32
58

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Badmintonie Chłopców

Wersja do wydruku

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Badmintonie Chłopców

20 lutego nasza szkoła była organizatorem Mistrzostw Sosnowca w Badmintonie. Do zawodów zgłosiło się 9 sosnowieckich szkół, każda z nich wystawiła 2 zawodników. Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim. Wszyscy uczestnicy reprezentowali wyrównany, wysoki poziom wiec mecze często były zaciekłe i walczono o każdy punkt. Po rozegraniu wszystkich spotkań Dyrektor naszej szkoły Zbigniew Cecot wręczył dyplomy i puchar najlepszym zawodnikom i szkołą w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. Wszystkim zawodnikom, trenerom i kibicom dziękujemy i gratulujemy. Zapraszamy jednocześnie na kolejny turniej za rok.


Wyniki drużynowe:

1m Gimnazjum 9
2m Gimnazjum 2
3m Gimnazjum 27
4m Gimnazjum 1
5m Gimnazjum 11
6m Gimnazjum 16
7m Gimnazjum 24
8m Gimnazjum 5
9m Gimnazjum 7

Wyniki indywidualne:

1m Rapacz Symon Gim 2
2m Łądka Maciej Gim 27
3m Bubała Artur Gim 9
7m Wawro Wojciech Gim 11
9-12m Babicz Adam Gim 11
Zobacz zdjęcia
Organizator i opiekun: mgr Piotr Przybyl

Content
Content