Skip to main content
32
58

Dni otwarte do gimnazjum 4-5 kwieceń 2014

Wersja do wydruku

Dni otwarte do gimnazjum
4-5 kwieceń 2014

Przez kolejne dwa dni gościliśmy w naszej szkole uczniów szkół podstawowych, którzy przyszli zapoznać się z ofertą naszego gimnazjum. Gości powitał Pan Dyrektor Zbigniew Cecot i Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Ania Fajer.

Kabaret Umowny, który od wielu lat prowadzi Pan Szczepan Dyrka - nauczyciel historii przedstawił kilka skeczy związanych z tematyką szkoły.

Mieliśmy okazję zobaczyć również przedstawienie o charakterze patriotycznym przygotowane wraz z uczniami przez Panią Jadwigę Felczak - nauczyciela WOS i historii, oraz ciekawą aranżację Bajki o Czerwonym Kapturku w czterech językach: włoskim, hiszpańskim, niemieckim i angielskim, którą przygotowały Pani Agnieszka Skałka - nauczyciel języka włoskiego i Pani Ilona Płonka - nauczyciel języka hiszpańskiego

Zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne także: Kamil Sikorski-gitara, Michał Synowiec-gitara i Michał Krupiński-perkusja.

Podczas zajęć, które były zorganizowane przez nauczycieli w pracowniach przedmiotowych przyszli gimnazjaliści mogli aktywnie uczestniczyć w zajęciach między innymi z nowymi tablicami multimedialnymi prowadzonymi przez nauczycieli matematyki Panią Katarzynę Oleksy, Panią Justynę Piśkiewicz-Wawrzak , Panią Dominikę Śmidowicz.

W pracowniach informatycznych goście mogli spróbować swoich sił w tworzeniu gier komputerowych oraz grafiki wektorowej na nowoczesnym sprzęcie komputerowym z pomocą uczniów klasy IIIc gimnazjum: Bartosza Wnorowskiego, Kuba Knysiaka, Konrada von Broena, Szymona Mazura Łukasza Papaja.

Na nowoczesnym boisku szkolnym oraz w sali gimnastycznej odbyły się zespołowe i drużynowe gry sportowe, które zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego Pani Katarzyna Czajęcka i Pan Piotr Przybyl

W pracowni biologicznej, chemicznej i fizycznej zainteresowanie doświadczeniami było bardzo duże, zajęcia zorganizowały:Pani Iwona Bartyzel, Pani Gabriela Bartczak - Konkol i Pani Aneta Polewczak-Korladzka.

Zajęcia z języka rosyjskiego prowadziła Pani Ludmiła Jaskiernia a z języka angielskiego Pani Małgorzata Białas, Agnieszka Kryczek i Pani Monika Szar.

Z języka niemieckiego Pani Magdalena Nowak. Pani Joanna Grzegorska i Pan Paweł Matyszkiewicz prowadzili zajęcia z historii.

Podczas Dni Otwartych odwiedzili nas nasi absolwenci z czego bardzo się ucieszyliśmy!
Zobacz zdjęcia - 4.04.2014

Zobacz zdjęcia - 5.04.2014
Tekst:mgr Ewa Brachaniec

Content
Content