Skip to main content
32
58

Wspomnienia z Roździenia

Wersja do wydruku

Wspomnienia z Roździenia?

Wspomnienia z Roździenia? Bardzo pozytywne! Jeśli miałbym drugi raz wybierać, to wylądowałbym w tym samym miejscu. Nauczyciele - przynajmniej ci, z którymi ja miałem zajęcia - są bardzo przyjaźni i nie pamiętam, abym miał z kimkolwiek jakieś problemy.

Nie raz i nie dwa na zajęciach było wieeeele śmiechu, a ja do dziś wspominam z uśmiechem niektóre sytuacje ( i pewnie będę wspominał bardzo długo) :) Zresztą pracownicy szkoły ( Pan Adam ,,złota rączka", Panie woźne, Pani ze sklepiku itd.) również są przesympatyczni.

Co wyróżnia Roździeń? Klimat, wspaniali ludzie, umiejętność ukierunkowania i sprawienie, że poznamy samych siebie, swoje możliwości, co potem jest cenne przy wyborze drogi życia. Znam wielu ludzi, którzy chodzili do tej szkoły i nikt jeszcze nie narzekał. Jeśli chcecie dobrze spożytkować trzy lata liceum( lub 3 lata gimnazjum) to się zapiszcie - wysoki poziom, wspaniała atmosfera, którą tworzą fantastyczni ludzie, możliwość samorozwoju, przeżycia czegoś fajnego, no i też na pewno sprawdzenie samego siebie :)

Wiem, jak trudny jest wybór szkoły, szczególnie, że wtedy każdy wokół jest najmądrzejszy i chce decydować za nas, dlatego też postanowiłem dodać ten wpis.

Owszem, nieraz pewnie będzie ciężko, ale macie moje słowo, że wysiłek jest wart zachodu :)


Marcin Kozak

Content
Content