Skip to main content
32
58

KOLEJNY START, KOLEJNE ZWYCIĘSTWO GIMNAZJUM NR 11 W SOSNOWCU

Wersja do wydruku

KOLEJNY START, KOLEJNE ZWYCIĘSTWO
GIMNAZJUM NR 11 W SOSNOWCU

14.05.2014 r. drużyny dziewcząt i chłopców z Gimnazjum nr 11 w Sosnowcu stanęły do rywalizacji w królowej sportów – Lekkiej Atletyce. Tym razem były to zawody rejonowe, na których spotkały się najlepsze szkoły z Jaworzna i Sosnowca. Mimo że pogoda nie rozpieszczała uczestników, wszyscy wytypowani do rywalizacji stanęli na starcie (13 dziewcząt i 14 chłopców). Chłopcy zostawili daleko w tyle inne ekipy i zajęli I miejsce, wygrywając konkurencje pchnięcia kulą, biegu na 300 i skoku w dal. Dziewczęta walczyły równie zaciekle co ich koledzy i ostatecznie uplasowały się na IV pozycji tracąc tylko 1 punkt do trzeciego miejsca. Wygrana w tych zawodach pozwoliła awansować chłopcom do Finałów Wojewódzkiej Gimnazjady, która odbędzie się 23.05.2014r w Częstochowie.
Gratulujemy kolejnego sukcesu i życzymy powodzenia w rywalizacji z najlepszymi szkołami z całego województwa.

Skład drużyny dziewcząt:

Julia Nowak, Katarzyna Miszczak, Adrianna Turek, Emilia Bajórska, Patrycja Więcek, Natalia Korczak, Justyna Grzesik, Julia Kozłowska, Julia Żelazowska (1m-pchnięcie kulą), Dominika Cielniaszek, Katarzyna Avdiji, Magdalena Jabłońska, Karolina Sikora.

Skład drużyny chłopców:

Michał Graca, Konrad Oleksy, Konrad Jochymczyk, Michał Michałek (1m-300m), Patryk Zdrada, Robert Zaczyński, Patryk Swoboda (1m-skok w dal), Dawid Sarota, Piotr Grzegorski, Szymon Mazur (1m-pchniecie kulą), Michał Piątek, Wojciech Wawro (2m-1000m), Mateusz Rechnio, Adam Wilewski.

Zobacz zdjęcia

Content
Content