Skip to main content
32
58

MISTRZOSTWA SOSNOWCA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

Wersja do wydruku

MISTRZOSTWA SOSNOWCA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

Dn.30.05.2014 odbyły się Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce plażowej dziewcząt .Nasze liceum reprezentowały dwie pary- Dominika Stępień ,Mirella Bieda i Anna Fajer ,Marcelina Hojda.Dziewczęta szły jak burza pokonując takie szkoły jak Staszic,Korczak ,Plater,Stylizacji.W meczu finałowym para Dominika Stepień,Mirella Bieda pokonała zespół z Plater zajmując ostatecznie I m. a para Anna Fajer ,Marcelina Hojda IVm.

W drużynowej klasyfikacji nasze licealistki zajęły I m. i przeszły do reprezentowania naszego liceum w rozgrywkach rejonowych.

Gratulacje i czekamy na dalsze sukcesy!

Zobacz zdjęcia
Opiekun:mgr Katarzyna Czajęcka

Content
Content