Skip to main content
32
58

SZKOŁA WSPÓŁPRACY - RUSZAMY Z PROJEKTEM! Przeczytaj i......... dołącz do nas!

Wersja do wydruku

SZKOŁA WSPÓŁPRACY - RUSZAMY Z PROJEKTEM!
Przeczytaj i......... dołącz do nas!

29.09. 2014 r. odbyło się spotkanie zespołów uczestniczących w projekcie „Szkoła Współpracy” , w trakcie którego zostały omówione i wybrane różne propozycje działań.

Zarówno gimnazjaliści jak i licealiści pragną stworzyć „Salę Trzech Stref”, która mieściłaby się w dotychczasowej świetlicy szkolnej. Sala ta przede wszystkim służyłaby uczniom jako miejsce relaksu, ponadto wykorzystywana byłaby do spotkań z rodzicami i zaproszonymi gośćmi.
W związku z tym ustalono harmonogram wstępnych działań.


Już w poniedziałek 6 października o godz. 15.30 rozpoczynamy sprzątanie świetlicy. Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą do uczniów, rodziców i nauczycieli o pomoc (zapewniamy dokumentację fotograficzną).


Jednocześnie pragniemy wśród uczniów ogłosić przetarg pod tytułem „Zaprojektuj Salę Trzech Stref”. Informacje szczegółowe u nauczycieli informatyki. Termin wykonania zadania – 15.10.2014 r. Może warto zacząć już dziś!


Szanowni Państwo! Czekamy na Was i liczymy na to, że z entuzjazmem włączycie się do współpracy. Bardzo cieszymy się, że Przewodniczący Rady Rodziców – Pan Marek Hajduk wziął udział w spotkaniu i aktywnie wspiera nasze działania.

Zespół projektu:

Anna Fajer, Zuzanna Lebelt, Bartłomiej Jochymczyk, Karol Siata, Beata Muc, Barbara Piga, Magdalena Domańska, Małgorzata Białas, Dorota Lichwała, Zbigniew Cecot, Robert Śmidowicz.

Content
Content