32
58

I Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej

Wersja do wydruku

W dniu 28.10.2014 r odbyły się II Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z gimnazjum i 4 z liceum. Rozgrywki przeprowadzone zostały w trzech grupach eliminacyjnych.

Do ścisłego finału awansowały zespoły zajmujące I miejsca w swoich grupach: Kula Mocy( Justyna Grzesik, Karolina Łątka, Sandra Misztal, Kamila Okonek, Klaudia Czaplińska, Natalia Korczak, Grzegorz Bień, Emil Dziedzic ) Brygada Dżi (Michał Konarski, Adam Babicz, Szymon Kołtunski, Przemysław Gocoł, Mateusz Bąba, Marek Grzyb, Dominik Jakubowski, Norbert Ptak ) oraz Szalone Kefiry (Anna Fajer, Mirella Bieda, Marcelina Hojda, Dominika Stępień, Damian Złocki, Kalina Nowak, Marcel Kawa, Dawid Korcala )

Finał rozegrany został systemem "Każdy z każdym".Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z liceum Szalone Kefiry, na II i III miejscu uplasowały się drużyny z gimnazjum Brygada Dżi i Kula Mocy. Zwycięzcy turnieju zagrali pokazowy mecz z kadrą nauczycieli, którzy po ciężkich bojach nie zdołali pokonać licealistów. W drużynie nauczycieli zagrali : Katarzyna Czajęcka, Lidia Anton, Agnieszka Drozdowska, Katarzyna Jakubczyk, Joanna Grzegorska, Piotr Przybyl, Sławomir Krawczyk, Leszek Chłosta oraz ks. Grzegorz Gąkiewicz.

Mistrzostwa zorganizowały panie Katarzyna Czajęcka i Lidia Anton przy współpracy pozostałych nauczycieli W -f za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za udział w zawodach i zapraszamy do udziału w kolejnych mistrzostwach już za rok.