Skip to main content
32
58

Bal dla naszych przyjaciół z Czeladzi w „Roździeniu”!

Wersja do wydruku

Bal dla naszych przyjaciół z Czeladzi w „Roździeniu”!

Warto było czekać, by znów zobaczyć cudowne uśmiechy naszych przyjaciół z ZSS w Czeladzi. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie z niecierpliwością czekają na ten dzień. Wiemy też, że nasi goście odliczają dni do balu, marzą o wyjątkowym kostiumie, ale przede wszystkim o tym, że znów się spotkamy.

I tak się stało. 29 stycznia 2015r. zabawa rozpoczęła się powitaniem przez gospodynię balu: Kasię Miszczak. Uroczystego, bardzo ciepłego otwarcia dokonał Pan Dyrektor – Zbigniew Cecot. Pierwsze takty muzyki, przygotowanej przez niezastąpionego Mateusza Nowaka, porwały wszystkich do tańca. Trzeba było to widzieć – radosne uśmiechy i poczucie szczęścia.

Gdy już zmęczenie trochę dało się we znaki, przyszedł czas na bajkę. Jak co roku zespół teatralny, pod opieką Pana Szczepana Dyrki, zachwycił publiczność brawurową grą na szkolnej scenie. Wszystkie dzieci pokochały rodzinkę Flinstonów, a w szczególności „małego” Tygryska . Piękne podziękowania dla fantastycznego Pana Szczepana Dyrki oraz sympatycznych aktorów. Dzięki Wam ten bal był naprawdę wyjątkowy.

Po emocjach związanych z bajką goście mogli odpocząć, a przede wszystkim zakosztować przepysznych ciast przygotowanych przez naszą młodzież i oczywiście rodziców. Szanowni Państwo! Wasza pomoc była nieoceniona!

Gospodarze balu: Kasia Miszczak i Andrzej Matyszkiewicz urozmaicali zabawę konkursami tanecznymi, wokalnymi, a nawet plastycznymi . Bardzo dzielnie ich wysiłki wspomagały: Emilka Bajórska i Julia Sonik , brakowało tylko Clowna ze skrzypcami….

Kolejny bal karnawałowy przeszedł do historii,( został utrwalony na zdjęciach przez Pawła Kowalskiego i Kacpra Waksmańskiego) mamy jednak nadzieję, że w sercach dzieci zagości na długo. W naszej pamięci na pewno pozostanie ten niezapomniany uśmiech wypisany na ich twarzach- jedyny i niepowtarzalny. Wyjątkowy , bo najszczerszy!

Bardzo gorąco dziękujemy Pani Izabeli Dobrzyńskiej oraz Naszej Wspaniałej Młodzieży za pomoc, zaangażowanie i dobre serce.Zobacz zdjęcia
Organizatorzy:mgr Iwona Bartyzel-Szymczyk, mgr Gabriela Bartczak – Konkol, mgr Dorota Lichwała
Oprawa muzyczna: Mateusz Nowak III b LO, Bartek Sobieraj III b G
Dekoracja: mgr Joanna Grzegorska
Opiekun zespołu teatralnego :mgr Szczepan DyrkaList mamy Szymona Pani Krystyny Jankowskiej z podziękowaniem za bal karnawałowy29 stycznia 2015r. odbył się kolejny bal dla naszych znajomych z Czeladzi. Na początku goście zostali serdecznie przywitani przez dyrektora naszej szkoły i zaczęła się zabawa! Nasi uczniowie starali się jak najlepiej zabawiać naszych gości.

Następnie nadeszła pora na bajkę, którą przygotował Pan Szczepan Dyrka wraz z uczniami. Świat Flinstonów i Tygrysa bardzo się spodobał, a na koniec zostało zrobione zdjęcie wraz z aktorami. Po małym odpoczynku nadeszła pora na dalszą zabawę. Świetnie bawiliśmy się przy muzyce, co jakiś czas podjadając pyszności, które były przygotowane.

Naszych gościu zabawiali gospodarze balu: Kasia Miszczak i Andrzej Matyszkiewicz, którzy przygotowali ciekawe konkursy ze słodkimi nagrodami.

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy i nim się obejrzeliśmy, musieliśmy pożegnać naszych gości, z którymi tak świetnie spędziliśmy czas.

Liczymy, że bal był naprawdę wyjątkowy i sprawił wiele radości. Mamy nadzieję ,że za rok będzie powtórka.

Tekst: Dominika Tokarz KLASA III ag

Content
Content