Skip to main content
32
58

List mamy Szymona Pani Krystyny Jankowskiej z podziękowaniem za bal karnawałowy

Wersja do wydruku

Szanowni Państwo!

Zwracam się do Dyrekcji, Nauczycieli, a przede wszystkim Młodzieży Waszego liceum! Jako mama ucznia szkoły specjalnej w Czeladzi chciałabym tą drogą bardzo serdecznie podziękować za zaproszenie naszych dzieciaków na tak wspaniały bal!

Jak co roku impreza była przygotowana przez Was z wielkim sercem i na najwyższym poziomie! Sprawiliście naszym dzieciom prawdziwą radość i niesamowitą atrakcję!


Mój syn Szymon, jak tylko dowiedział się o tym, że pojedzie na karnawał do Waszego liceum wręcz oszalał z radości!Doskonale pamiętał jak wspaniale bawił się w latach poprzednich.


Bardzo starannie dobrał garderobę i fryzurę na to doroczne wydarzenie,nadużył może nieco perfum i żelu do włosów,ale było to dla niego niezwykle ważne,żeby wyglądać elegancko i odświętnie.


Wrócił przeszczęśliwy i pełen pozytywnych wrażeń,tuląc do siebie dwa mięciutkie pluszaki.Podobało mu się wszystko: kolorowe dekoracje,przezabawne przedstawienie, które niemal w całości nagrał sobie na pamiątkę telefonem,szalone zabawy na parkiecie,słodki poczęstunek, fajny pan dyrektor i.. dziewczyny! A przeróbkę piosenki "ona tańczy dla mnie" nuci do dziś.


Z niecierpliwością sprawdzaliśmy szkolną stronkę w oczekiwaniu na fotoreportaż z balu.I oto jest! Szymon z wypiekami na twarzy i błyszczącymi oczami opowiadał kto i co jest na zdjęciach.Ogromnym przeżyciem dla niego było to, że jedna z licealistek pamiętała go z poprzedniego balu.


Proszę mi wierzyć, że za jakiś czas, kiedy być może nikt z Was nie będzie pamiętał co robił 29 go stycznia, będzie gdzieś 14 to letni chłopiec, dla którego "karnawał w Sosnowcu" kojarzy się z czymś absolutnie wyjątkowym! I za to Wam właśnie dziękuję.

Krystyna Jankowska, mama Szymona.


PS.proszę udostępnić ten list młodzieży i wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie,pozdrawiam.

Content
Content