Skip to main content
32
58

Dzień Patrona – Walentego Roździeńskiego

Wersja do wydruku

Dzień Patrona – Walentego Roździeńskiego

Dnia 17 lutego br. w naszej szkole obchodzony był Dzień Patrona – Walentego Roździeńskiego. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował akademię. Na początku przemówił dyrektor szkoły Pan Zbigniew Cecot. Następnie przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Bartosz Sobieraj wcielił się w postać Walentego Roździeńskiego.
i przypomniał uczniom, kim był patron naszej szkoły. Po części oficjalnej mogliśmy obejrzeć przedstawienie walentynkowe przygotowane przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, które w humorystyczny sposób przybliżyć nam miało oblicza współczesnej miłości. W poszczególne role wcielili się: Karolina Błażejewska, Szymon Palenta, Michał Kuchta, Gabriela Gołąb, Nikol Kotyza, Michał Słomak, Justyna Dziuba, Bartosz Sobieraj, Adrian Ratyński, Patrycja Juszczyk, Wiola Ling, Kinga Pieklak,. Przedstawienie walentynkowe urozmaicił swoim występem Kamil Konopka, który przedstawił dwa swoje utwory, napisane specjalnie na tę okazję. Dekoracja na akademię została przygotowana przez uczniów klasy I CG - Agatę Ciupek i Damiana Pilawskiego.
Po akademii została rozniesiona poczta walentynkowa.
Zobacz zdjęcia
Konkurs- Dekoracja na najładniejsze Drzwi Walentynkowe - Zobacz zdjęcia

Konkurs- Dekoracja na najładniejsze Drzwi Walentynkowe - Dyplomy
Tekst: mgr Izabela Dobrzyńska

Content
Content