Skip to main content
32
58

„Tramwaje Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego w kolorowej fotografii Hansa Oerlemansa i innych autorów”

Wersja do wydruku

„Tramwaje Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego w kolorowej fotografii Hansa Oerlemansa i innych autorów”

W ramach projektu „Szkoła Współpracy” została zaprezentowana przez Pana Jakuba Halora - rodzica uczennicy naszej szkoły wystawa „Tramwaje Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego w kolorowej fotografii Hansa Oerlemansa i innych autorów”.

Uczniowie z różnych klas mieli okazję zapoznać się z unikatowymi fotografiami dokumentującymi zmieniającą się rzeczywistość naszego miasta oraz obejrzeć zdjęcia zabytkowych tramwajów zgromadzone w prezentacji multimedialnej. W bardzo interesującym wykładzie, będącym wprowadzeniem do wystawy, młodzież dowiedziała się, że linia tramwajowa 24, która przebiega obok naszej szkoły, jest jedną z najstarszych w Zagłębiu.

Wystawa będzie także dostępna 12. 03. 2015 r. dla rodziców, których serdecznie zapraszamy do jej obejrzenia w auli szkolnej.

Dziękujemy bardzo Panu Jakubowi Halorowi za ciekawe spotkanie, a Prezesowi Tramwajów Śląskich Panu Tadeuszowi Freislerowi za udostępnienie wystawy.
Zobacz zdjęcia
Uczestnicy projektu

Content
Content