Skip to main content
32
58

Eliminacje międzyszkolne XXI FMFT

Wersja do wydruku

Eliminacje międzyszkolne XXI FMFT


23 marca 2015 r. zakończyły się eliminacje międzyszkolne XXI FMFT.


Zgodnie z regulaminem zwycięzcy zaproszeni zostają na szczególna uroczystość podsumowującą zmagania teatralne w kategoriach: GRAM, WIEM, NAJLEPSZY AKTOR i NAJLEPSZA SCENOGRAFIA.


FINAŁOWA GALA odbędzie się 27 kwietnia 2015 r. o godz. 11.00 w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu, podczas której LAUREACI I MIEJSC w kat. GRAM oraz zespoły ze szkół specjalnych i grupy integracyjne zaprezentują swoje przedstawienia na scenie Teatru.


Na uroczystą galę zaproszeni są wszyscy laureaci i wyróżnieni we wszystkich kategoriach, którzy zostaną nagrodzeni pamiątkowymi tabliczkami. Organizatorzy chętnie zapraszają grupy aktorskie wraz ze swoimi klasami oraz rodzicami.

Jury XXI FMFT:
Iwona Fornalczyk - aktorka, przewodnicząca jury,
Jadwiga Felczak i Dorota Lichwała - członkowie jury.

Pomysł FMFT, przygotowanie i prowadzenie eliminacji:
Danuta Kiełb

Oto wyniki:

KAT. GRAM

SZKOŁY PODSTAWOWE
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 23 w Sosnowcu
Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu

GIMNAZJA
I miejsce – nie przyznano
Wyróżnienie – Gimnazjum nr 8 w Sosnowcu
Wyróżnienie – Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
I miejsce – nie przyznano
Wyróżnienie – II LO im. E. Plater w Sosnowcu
Wyróżnienie – V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej

SZKOŁY SPECJALNE I GRUPY INTEGRACYJNE
I miejsce – Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu
Wyróżnienie – Zespół Szkół Specjalnych nr 5 w Dąbrowie Górniczej
Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa nr 38 w Sosnowcu

KAT. NAJLEPSZY AKTOR

SZKOŁY PODSTAWOWE
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 46 w Sosnowcu - Aleksandra Pajewska

GIMNAZJA
I miejsce – nie przyznano

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
I miejsce – II LO im. E. Plater w Sosnowcu – Natalia Stępień

SZKOŁY SPECJALNE I GRUPY INTEGRACYJNE
I miejsce – nie przyznano

KAT. NAJLEPSZA SCENOGRAFIA

SZKOŁY PODSTAWOWE
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 27 w Sosnowcu

GIMNAZJA
I miejsce – nie przyznano

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
I miejsce – II LO im. E. Plater w Sosnowcu

SZKOŁY SPECJALNE I GRUPY INTEGRACYJNE
I miejsce – nie przyznano

KAT. WIEM

SZKOŁY PODSTAWOWE
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 38 w Sosnowcu – Magdalena Biesaga, Paulina Madejak

GIMNAZJA
I miejsce – Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu – Marta Bartoś, Dominika Baran

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
I miejsce – V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej – Sara Bagińska, Aleksandra Kwiatkowska

SZKOŁY SPECJALNE I GRUPY INTEGRACYJNE – nie uczestniczą.
Zobacz zdjęcia
Tekst: mgr Danuta Kiełb

Content
Content