Skip to main content
32
58

Dni Otwarte w Roździeniu 2015

Wersja do wydruku

Dni Otwarte
w Roździeniu 2015

W ostatnich dniach (8-11 kwietnia) w Roździeńskim miały miejsce Dni Otwarte dla uczniów sosnowieckich podstawówek.

Tradycyjnie uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor mgr Zbigniew Cecot, a przedstawiciele Samorządu Szkolnego: Kasia Czekaj, Wiktoria Szatan, Nadia Rzętała i Andrzej Matyszkiewicz przywitali gości. Następnie zwiedzający mogli zapoznać się z prezentacją multimedialną na temat naszej szkoły, która przybliżyła również proponowane kierunki kształcenia.

Po zakończeniu prezentacji goście mogli obejrzeć część artystyczną, w trakcie której zaprezentował się szkolny Kabaret UMOWNY, uczniowie wystawili wielojęzykową wersję bajki „Kopciuszek”. Część artystyczna zakończył mini recital naszych szkolnych raperów oraz taniec w stylu jazz.


Nasi mili goście w ciągu tych kilku dni mogli zapoznać się z pracowniami lekcyjnymi, wzięli udział w zajęciach otwartych, mogli skosztować przepysznych wypieków, a na koniec uczestniczyć w konkursach i wygrać…..bilety do kina Helios. Wszyscy świetnie się bawili i opuszczali naszą szkołę w dobrych humorach. Mamy nadzieję, 1 września wrócą do Roździenia jako jego nowi uczniowie.

Bardzo dziękujemy uczniom i ich rodzicom, którzy podczas Dni Otwartych odwiedzili mury naszej szkoły, a naszej młodzieży i nauczycielom za pomoc i zaangażowanie.
Zobacz zdjęcia 1
Zobacz zdjęcia 2
Tekst: mgr Szczepan Dyrka

Content
Content