Skip to main content
32
58

WIOSENNE MARZENIA Z AGNIESZKĄ OSIECKĄ

Wersja do wydruku

WIOSENNE MARZENIA
Z AGNIESZKĄ OSIECKĄ

14 maja odbył się kolejny wieczorek poetycki w Bibliotece Miejskiej Filia nr 1- Środula. W wieczorku wystąpili uczniowie klasy 3 ag- Emilia Bajórska, Karol Siata, Marta Łazarczyk, Krzysztof Welcel, Adriana Odrzywołek, Dominika Cielniaszek, Wojciech Konarski, Zuzanna Lebelt, Andrzej Matyszkiewicz, Katarzyna Miszczak, Wiktoria Szatan, Michał Siwiec oraz uczennica klasy 3 cg- Karolina Musiałowska.

Tym razem podczas Wiosennych Marzeń mieliśmy okazję spotkać się z twórczością i życiem Agnieszki Osieckiej. Jest to wybitna autorka około 2000 piosenek, które znalazły się w repertuarze znanych wykonawców, np. Maryli Rodowicz, Edyty Geppert, zespołu Skaldowie. Mogliśmy ich wysłuchać, dzięki Kasi Miszczak oraz Wiktorii Szatan, które świetnie zadbały o oprawę muzyczną wraz z Michałem Siwcem grającym na skrzypcach. W czasie występu poznaliśmy wiele pięknych wierszy oraz dowiedzieliśmy się o polskiej autorce.

Wieczorek ten był czasem na pewne refleksje oraz wspomnienia dla gości. Występ naszych uczniów był wspaniały i został nagrodzony brawami.

Należy podkreślić, że niestety był to ostatni wieczorek poetycki dla naszego rocznika. Przez te trzy lata odbyło się 6 wieczorków poetyckich i każdy z nich był wyjątkowy, dlatego na zawsze zostanie w pamięci.

Ogromne podziękowania dla Pani mgr Doroty Lichwały, która zaraziła nas poezją i pokazała jej piękno.

Będziemy tęsknić za takimi spotkaniami z poezją...
Zobacz zdjęcia
Tekst: Dominika Tokarz Klasa IIIag

Content
Content