Skip to main content
32
58

ZWYCIĘSTWO W ZAWODACH REJONOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT!

Wersja do wydruku

ZWYCIĘSTWO W ZAWODACH REJONOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT!
POKONALIŚMY NAWET GIMNAZJUM SPORTOWE Z SOSNOWCA!


Wspaniale prowadzone lekcje wychowania fizycznego oraz bogata oferta zajęć dodatkowych w Roździeniu zaowocowały wielkim sukcesem naszych uczniów.

21 maja 2015 r w zawodach rejonowych w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych nasze uczennice pokonały wszystkie konkurentki, w tym drużynę z gimnazjum sportowego w Sosnowcu. Nasza drużyna w składzie: Emilia Bajórska, Dominika Cielniaszek, Justyna Grzesik, Natalia Korczak, Karolina Łątka, Katarzyna Miszczak, Sandra Misztal, Nadia Rzętała i Julia Sonik wywalczyła sobie awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim!

Nasza uzdolniona sportowo młodzież i oddani, pełni pasji nauczyciele wychowania fizycznego osiągają sukcesy już od wielu lat.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Trener: Agnieszka Drozdowska

Content
Content