Skip to main content
32
58

Dzień Sportu w Roździeniu 2015

Wersja do wydruku

Dzień Sportu
w Roździeniu 2015

Dzień Sportu w naszej szkole podzielony został na 3 dni .25.05.2015 - Odbył się Turniej Piłki Siatkowej -MIKSTY. Do zawodów przystąpiło 6 drużyn po 3 zespoły z LO i 3 z GIM.

III miejsce - kl. III DG- TURBO TEAM w składzie:

  1. Sandra Misztal
  2. Karolina Łątka
  3. Justyna Grzesik
  4. Wojciech Wawro
  5. Dawid Sarota
  6. Adam Babicz

II miejsce - kl. II A LO w składzie:

  1. Aleksandra Wójcik
  2. Justyna Pawłowska
  3. Katarzyna Rzepczyńska
  4. Adrian Bąk
  5. Dopminik Marek
  6. Patrycja Moś

I miejsce - kl .III AG w składzie

  1. Katarzyna Miszczak
  2. Dominika Cielniaszek
  3. Emilka Bajórska
  4. Krzysztof Welcel
  5. Konrad Oleksy
  6. Wojtek Konarski


Drugi dzień rywalizacji przypadał na 01.06 czyli Dzień Dziecka -na boiskach szkolnych gdzie pogoda nam dopisała odbył się Turniej Piłki Nożnej .Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn .

III miejsce - wywalczyła drużyna GROVE STREET - w składzie:

  1. Przemek Gocoł
  2. Szymon Mazur
  3. Marek Grzyb
  4. Adam Babicz
  5. Michał Konarski
  6. Dawid Sarota

II miejsce - wywalczyła drużyna naszych absolwentów w składzie:

  1. Paweł Rusin
  2. Piotr Rusin
  3. Złocki Damian
  4. Dawid Korcala
  5. Sikora Miłosz
  6. Bartek Musiał

I miejsce - zdobyli Faceci w Czerni w składzie:

  1. Dominik Marek
  2. Mikołaj Marzec
  3. Kuba Stachnik
  4. Adrian Bąk
  5. Kamil Konopka
  6. Litwiński Kamil
  7. Konrad Oleksy


Na drugim boisku w tym samym czasie prowadzone były rozgrywki w Dwa Ognie dziewcząt z gimnazjum.


III m, - zdobyła drużyna klasy Iag. - w składzie Wiktoria Rząd, Gabrysia Ręczkowska, Klaudia Płoszejowska, Ola Tokarz, Julka Pałka, Wiktoria Kłap, Weronika Mazur, Anastazja Kiedrzynek, Ewelina Hołubowicz, Oliwia Szwed


IIm. - zajęła drużyna TURBO-TEAM - w składzie - Sandra Misztal, Karolina Łątka, Julka Sonik, Emilka Bajórska, Dominika Cielniaszek, Agata Niziurska, Ola Zbiżek, Paulina Jedlińska, Paulina Szczota

W przerwie pomiędzy rozgrywkami drużynowymi odbywały się konkurencje indywidualne uczniów z nauczycielami - w konkurencjach startowali
Pan Dyrektor Zbigniew Cecot, Pani Magdalena Nowak,Pani Dominika Śmidowicz,Pani Monika Szar, Pani Małgorzata Białas,Pani Ala Cętkowska,Pani Ilona Płonka, ks. Grzegorz Gąkiewicz, Pani Ewa Brachaniec.

Zabawa była doskonała wszyscy uczestnicy dostawali dyplomy i słodycze.

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do zabawy za rok!

Zobacz zdjęcia
Tekst: mgr Katarzyna Czajęcka

Content
Content