Skip to main content
32
58

Gala podsumowująca osiągnięcia naukowe i sportowe sosnowieckich szkół w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej

Wersja do wydruku

Gala podsumowująca osiągnięcia naukowe i sportowe sosnowieckich szkół w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej


Dnia 24.06.2015 w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej odbyła się wielka gala podsumowująca osiągnięcia naukowe i sportowe sosnowieckich szkół. Wyróżnienia i dyplomy wręczał Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński wraz z Dyrektorem Delegatury Grzegorzem Raczkiem i Naczelnikiem Wydziału Edukacji Zbigniewem Byszewskim. Naszą szkołę reprezentowali laureaci konkursów z historii ZACZYNSKI ROBERT i wiedzy o społeczeństwie SZYBIAK MATEUSZ. z klasy IIICG. Przygotował ich mgr Szczepan Dyrka - Gratulujemy sukcesu !


Następnie wręczano nagrody najlepszym sportowcom naszego miasta - wyróżniono naszego ucznia SZYMONA MAZURA ucznia klasy I b LO - Halowego Mistrza Polski Juniorów Młodszych. NASZE GIMNAZJUM W KATEGORII NA NAJBARDZIEJ USPORTOWIONĄ SZKOŁĘ W KATEGORII DZIEWCZĄT ZAJĘŁO WYSOKĄ III LOKATĘ A W KATEGORII CHŁOPCÓW II.

Serdecznie gratulujemy sukcesu !

Tekst: mgr Katarzyna Czajęcka

Content
Content