Skip to main content
32
58

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Wersja do wydruku

UROCZYŚCIE
ROZPOCZĄŁ SIĘ
ROK SZKOLNY 2015/2016
W NASZEJ SZKOLE

1 września w podwoje naszej szkoły zawitali nowe zastępy uczniów. Gimnazjaliści i licealiści wraz z rodzicami wzięli udział w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego. Już w drzwiach naszej szkoły gości witano chlebem i solą, a następnie zgromadzeni w szkolnej auli goście zostali powitani oficjalnie przez Pana Dyrektora Zbigniewa Cecota. Kolejne ciepłe słowa powitania popłynęły od przedstawicieli Samorządu Szkolnego – Julii Wisły i Pawła Kowalskiego.

A dalej… dalej na scenie zapanowało artystyczne szaleństwo. Nasz Kabaret UMOWNY powitał nowych uczniów i ich rodziców swoim premierowym mini-programem pt. Witaj szkoło. Kamil Konopka, Michał Kuchta i opiekun kabaretu profesor Szczepan Dyrka zafundowali wszystkim spora dawkę śmiechu i humoru. Na początek Kamil Konopka w znakomitej parodii przemówienia powitalnego przygotował widownie do kolejnych szaleństw, czyli przedstawienia „wychowawców” klas I. Prezentowani przez Michała Kuchtę „wychowawcy”, czyli Kamil i Pan Szczepan Dyrka poprzebierani i odgrywający różne „typy” nauczycieli raz po raz zaskakiwali publiczność. Była też piosenka, trochę poezji a na koniec zabawna rozmowa z ….6-letnim Michałem Kuchtą. Na zakończenie prowadzący całe spotkanie profesor Szczepan Dyrka zaprosił klasy I na spotkania z wychowawcami. A rozbawione pierwszaki…nie protestowały…

Nad oprawą muzyczna czuwał – jak zawsze znakomicie – Karol Zamarlik, któremu Kabaret UMOWNY chciałby serdecznie podziękować.

Content
Content