Skip to main content
32
58

Mikołaj w Zespole Szkół Specjalnych nr 2 w Sosnowcu miał twarz Teatru UMOWNEGO

Wersja do wydruku

MIKOŁAJKI

Tegoroczny Mikołaj w Zespole Szkół Specjalnych nr 2 w Sosnowcu miał twarz Teatru UMOWNEGO z naszej szkoły. Uczniowie naszej szkoły w samo południe 7 grudnia przedstawili swoje najnowsze dzieło, czyli bajkę pt. Mama-Mikołaj. Perypetie Mikołaja i jego żony w wieczór wigilijny rozśmieszały dzieci z ZSS do łez. Widzowie reagowali nie tylko śmiechem..ale również chętnie uczestniczyli w bajce wraz z aktorami rozmawiając zwłaszcza z Mikołajem (grany przez Michała Kuchtę), który nawiązał wspaniały kontakt z dziecięcą publicznością. Oczywiście wspaniale zagrała cała grupa aktorów naszej szkoły. A grający renifera Żorża Wojtek Kowalski rozdawał po przedstawieniu paczki mikołajkowe zgromadzonym dziecięcym widzom. Po przedstawieniu Dyrekcja ZSO nr 2 zaprosiła naszych uczniów do pokoju nauczycielskiego na poczęstunek – czyli pyszne ciastka i herbatkę. A na dodatek wszyscy dostali piękne dyplomy i mikołajkowe paczki.

W ZSS nr 2 wystąpili: Nadia Rzętała, Aleksandra Krysińska, Aleksandra Leśniak, Natalia Deptuła oraz w/w Michał Kuchta i Wojciech Konarski. Autorem bajki i reżyserem przedstawienia jest opiekun naszego szkolnego Teatru profesor Szczepan Dyrka.
P.S. Dyrekcja ZSO nr 2 już zaprosiła nasz teatr na …. Wielkanocne przedstawienie…

Content
Content