Skip to main content
32
58

Bal karnawałowy dla klas VI szkół podstawowych

Wersja do wydruku

Bal karnawałowy dla klas VI szkół podstawowych


4 lutego w ZSO nr 1odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas VI szkół podstawowych. Ów dzień zapowiadał się wyjątkowo, po pierwsze dlatego, że już od rana przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia, po drugie dlatego, że każdy gość miał być dla nas niezwykły – przecież pierwszy raz przekroczy progi naszej szkoły. Stąd wielkie podekscytowanie i niecierpliwe oczekiwanie.

Bal uroczyście rozpoczął Pan Dyrektor Zbigniew Cecot. Ciepło, serdecznie przywitał wszystkich gości, wyrażając nadzieję, że czas spędzony w murach ZSO nr 1 będzie niezapomniany. I tak też było!

Kasia i Michał byli uroczymi gospodarzami wieczoru. Organizowali wspólne zabawy, konkursy z nagrodami, nade wszystko zaś budowali niepowtarzalny klimat spotkania. Karol wraz z Adamem, Kacprem, Pawłem zadbali o atrakcyjną muzykę oraz oświetlenie.

Punktem kulminacyjnym balu był występ Emilki i Konrada. Widowiskowe tańce latynoamerykańskie w ich wykonaniu budziły podziw i zachwyt.

Podczas przerwy młodzież mogła zwiedzić szkołę, a także odpocząć w karnawałowej kawiarence i nawiązać nowe znajomości czy skosztować wyśmienite ciasta.

Zabawa minęła szybko i radośnie, jedynie zdjęcia zrobione przez Natalię
i Olgę będą miłym wspomnieniem. V bal karnawałowy dla klas VI przeszedł do historii. Mamy nadzieję, że był wyjątkowy!

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie balu.

Szczególne pragniemy podziękować: Pani Małgorzacie Białas, Pani Joannie Grzegorskiej, Pani Katarzynie Jakubczyk, Pani Marii Steckiej, Pani Monice Szar, a przede wszystkim Naszej Wspaniałej Młodzieży oraz Rodzicom za pomoc i okazane serce.
Organizatorzy: mgr Iwona Bartyzel-Szymczyk, mgr Dorota Lichwała
Zobacz zdjęcia
Tekst: mgr Dorota Lichwała

Content
Content