Skip to main content
32
58

Niezapomniany bal w Roździeniu…

Wersja do wydruku

Niezapomniany bal w Roździeniu…


Czas minął szybko i jak co roku spotkaliśmy się na balu karnawałowym w Roździeniu. Wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani tym wydarzeniem, w którym po raz pierwszy wzięli udział uczniowie klasy Ia gimnazjum. Jak zawsze mogliśmy też liczyć na nieocenioną pomoc młodzieży z klas: II a, III a gimnazjum oraz I a, II a liceum.

Bal tradycyjnie już rozpoczął Pan Dyrektor Zbigniew Cecot, serdecznie witając gości oraz życząc wszystkim miłej zabawy. Następnie Weronika po mistrzowsku zagrała na skrzypcach, a potem Emilka i Konrad pięknie zatańczyli rumbę i cha-chę. Tak oto zostaliśmy wprowadzeni w niepowtarzalny klimat.

Nasi przyjaciele z ZSS z Czeladzi z radością przyjęli zaproszenie do wspólnej zabawy. Licealiści: Kasia i Michał z wrodzonym sobie talentem prowadzili bal. Karol, Paweł i Kacper wybierali muzykę, w rytm której wszyscy radośnie tańczyli.

Kulminacyjnym punktem programu była tradycyjnie bajka, przygotowana przez Teatr Umowny pod czujnym okiem mgr Szczepana Dyrki. Tym razem obejrzeliśmy Żonę Mikołaja – sztukę o nieskomplikowanej fabule, ale jakże uniwersalnym przesłaniu. Młodzież z dużym profesjonalizmem, w jeszcze świątecznych kreacjach i zgrabnej choreografii, zagrała swoje role.

Oczywiście nie zabrakło też konkursów i wspólnych tanecznych korowodów. Wszyscy uczestnicy zabawy mieli wyśmienite humory i poddali się wspaniałej karnawałowej atmosferze.

W czasie odpoczynku mili goście mogli skosztować przepyszne ciasta upieczone przez rodziców oraz naszych uczniów.

Aż trudno uwierzyć, że kolejny bal karnawałowy minął bezpowrotnie. Jedynie pozostaną niezapomniane wspomnienia i zdjęcia zrobione przez Olgę i Natalię.

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie balu.

Szczególne podziękowania kierujemy dla Pani Izabeli Dobrzyńskiej, Pani Joanny Grzegorskiej, Pani Katarzyny Jakubczyk, Pana Szczepana Dyrki , Naszej Wspaniałej Młodzieży oraz Rodziców za pomoc i okazane serce.
Zobacz zdjęcia
Organizatorzy:
mgr Iwona Bartyzel-Szymczyk, mgr Gabriela Bartczak – Konkol, mgr Dorota Lichwała
Tekst:
mgr Dorota LichwałaAch, co to był za bal!
Kochani Przyjaciele,


zwracam się do Was tymi słowami, jako mama ucznia Szkoły Specjalnej z Czeladzi, bo tak właśnie czuję.

Chciałabym gorąco podziękować za fantastyczny bal i gorące przyjęcie naszych dzieci w Waszych progach.

Jak zawsze zaproszenie na Bal Karnawałowy w liceum w Sosnowcu wywołało u nas w domu wielkie poruszenie.

Mój syn, który "balował" u Was już kilka razy nie mógł się doczekać tego dnia.
Bardzo starannie przygotowywał się do wyjścia, perfumy, żel na włosy, ale jak zwykle najtrudniejszy był wybór koszuli-tym razem padło na czarną, bo...wyszczupla! ;)

Podobało mu się wszystko: począwszy od koncertu skrzypcowego, poprzez cza-czę, rumbę, przezabawne przedstawienie teatralne i przeróbkę piosenki Natalki Kukulskiej, z przejęciem opowiadał o zabawie i tańcach przy świetnej muzyce i w doskonałym towarzystwie. Bardzo smakował mu słodki poczęstunek. Określił bal jako "mega,mega imprezkę", ale najbardziej podobały mu się..dziewczyny! Wiadomo! :)


Dziękuję Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom, Uczennicom i Uczniom Waszej szkoły za trud i serce włożone w przygotowanie tego wydarzenia.


Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego,

Krystyna Jankowska, mama Szymona

Content
Content