Skip to main content
32
58

VI EDYCJA KONKURSU dla uczniów klas VI szkół podstawowych JĘZYK POLSKI PEŁEN NIESPODZIANEK

Wersja do wydruku

VI EDYCJA KONKURSU
dla uczniów klas VI szkół podstawowych
JĘZYK POLSKI PEŁEN NIESPODZIANEK

Zwyciężyła
ALICJA ZAGAŁA

uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu


Już po raz szósty w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs dla uczniów klas szóstych, mający na celu sprawdzenie poziomu ich wiedzy językowej przed zbliżającym się egzaminem dla szóstoklasistów.


Po zakończeniu rozgrywek konkursowych, oczekując na ogłoszenie wyników, uczniowie wraz z opiekunami wysłuchali koncertu „Talenty Roździenia”, w którym wystąpili obdarzeni wielorakimi zdolnościami uczniowie naszej szkoły: Natalia Deptuła, Kamil Konopka, Oliwia Szwed i Julia Wisła. Koncert prowadziła Kamila Łach.

WYNIKI KONKURSU


I miejsce – Alicja ZAGAŁA uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu przygotowywana przez Panią mgr Krystynę Mikę .
W nagrodę uczennica otrzymała pamiątkowy dyplom oraz power bank i odtwarzacz mp3.


II miejsce – Julia MISKA uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu
przygotowywana przez Panią mgr Joannę Błażusiak-Dudałę .
W nagrodę uczennica otrzymała pamiątkowy dyplom oraz power bank.


III miejsce – Kacper GRADOWSKI uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 w Sosnowcu
przygotowywana przez Panią mgr Ewę Zasadę.
W nagrodę uczennica otrzymała pamiątkowy dyplom oraz power bank.


Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki, a nauczyciele podziękowania.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a drogim Nauczycielom składamy podziękowania i szczere wyrazy uznania za przygotowanie swoich podopiecznych do turnieju.
Do zobaczenia za rok!

Zobacz zdjęcia

Jolanta Jelonek

Content
Content