Skip to main content
32
58

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Wersja do wydruku

Uroczyste zakończenie roku szkolnego
2015/2016


Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego2015/2016 Pan Dyrektor Zbigniew Cecot w ciepłych słowach podziękował uczniom, rodzicom, nauczycielom i pozostałym pracownikom za całoroczna pracę. Wyróżnił w sposób szczególny tegorocznych absolwentów naszego gimnazjum. Pożegnali ich także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy życzyli im właściwych wyborów i samych sukcesów w dalszej edukacji. Natalia Deptuła w imieniu trzecioklasistów wyraziła podziękowania dla wszystkich, z którymi absolwenci spotykali się w naszej szkole przez ostatnie trzy lata.

Galę prowadzili Katarzyna Miszczak i Tomasz Płatek, a część artystyczną przygotował Pan Szczepan Dyrka wraz z Kabaretem Umowny we współpracy z liczną grupą uczniów klasy 1a.

Podczas akademii uhonorowano uczniów ze świadectwami z wyróżnieniem oraz tych, którzy w minionym roku szkolnym dokonali szczególnych osiągnięć .

Wyróżnieni uczniowie:

1ag: Julia Domżalska, Natalia Grząba, Julia Młynarczyk, Konrad Smaroń, Oliwia Winter
1bg: Jakub Łabuz, Filip Pachla, Paweł Podolak, Kacper Zabiegała
2 ag: Daniel Czernek, Patryk Hajaniak, Anastazja Kiedrzynek, Paweł Kowalski, Agata Kurek, Wiktoria Łuczkiewicz, Weronika Mazur, Julia Pałka, Olaf Różacki, Wiktoria Rząd, Martyna Straszak, Aleksandra Tokarz, Maja Wylężek, Mateusz Zaręba
2 bg: Grzegorz Guzera, Iga Łatka, Wiktoria Morawiec
2 cg: Hubert Misiewicz, Damian Pilawski
3 ag: Dominka Adamkowska, Grzegorz Bień, Natalia Deptuła, Karolina Hat, Andrea Izdebska , Bartosz Mroczek, Jakub Trzuskowski, Adrianna Turek, Julia Winter, Emilia Winter, Emilia Zaczyńska, Krystian Gajos, Patryk Swoboda, Angelika Szymczyk
3 bg: Michał Ryngier, Mateusz Rechnio, Norbert Ciołek, Mateusz Klimaszewski
3 cg: Weronika Rosa
1 a: Dominika Cielniaszek, Aleksandra Leśniak, Katarzyna Miszczak, Nadia Rzętała
1 b: Nicole Deneka
2 b: Weronika Adamska, Patrycja Dusza, Justyna Dziuba, Dagmara Kapuśniak, Kamil Konopka, Adriana Miklas, Klaudia Wąsik

Nagrody za osiągnięcia sportowe:

Natalia Korczak, Katarzyna Miszczak, Szymon Rapacz, Michał Babicz, Kamila Okonek, Julia Kozłowska, Adrianna Turek, Patryk Swoboda, Krystian Gajos, Grzegorz Bień, Adam Wilewski, Konrad Jochymczyk, Mateusz Rechnio, Michał Ryngier, Marek Dziak, Norbert Ciołek, Robert Dawidowski, Kamil Ciołek, Paulina Książek, Jakub Majewski, Daniel Bodanka, Szymon Czapiński, Kacper Radomski, Dawid Król

Dyplomy za działalność w Kabarecie Umowny i Teatrze Umowny:

Nadia Rzętała, Aleksandara Leśniak, Aleksandra Krysińska, Klara Obarewicz, Wojciech Konarski , Kamil Konopka, Michał Kuchta, Natalia Deptuła

Wyróżnienia za działalność w Samorządzie Uczniowskim:

Nadia Rzętała, Paweł Kowalski, Angelika Napiórkowska

Puchar Walentego:
III miejsce zajęła klasa III a
II miejsce zajęła klasa I a
I miejsce zajęła klasa II a

Zobacz zdjęcia
Tekst i organizacja: mgr Dominika Śmidowicz
Organizatorom dziękujemy, nagrodzonym gratulujemy i wszystkim życzymy udanych wakacji!

Zobacz urywki z występu





Content
Content